Kajra

Štěstí …je jen muška zlatá.....co je ale pro vás štěstím?

Nejlepší odpověď
annas

Být zdravá, obklopená blízkou rodinou a několika přáteli, chovat se tak, aby mé štěstí neubližovalo ostatním.

Další odpovědi
dudu

Pro mne je štěstí, když se vzbudím a zjistím, že ještě žiji a tělo drží pohromadě, že se ráno mohu pozdravit se svoji manželkou, že opět uslyším smích našich vnoučat a mohu se přivítat s jejich rodiči.
Obecně pak snad platí toto:

cesta ke štěstí je cestou k ušlechtilosti v té nejpilnější každodenní práci. Kéž by bylo na naší Zemi co nejvíce šťastných lidí, bylo by to pro ni požehnáním.

iwetax

Myslím si , že já štěstí mám. Například – jsem asi 5let v kuse jezdila stopem a nic se mi nestalo. Bydlela jsem v podnájmu ve velkoměstě, kam vedla cesta přez neosvětlený park a dlouhý podchod a já tam chodila každý den kolem 23hodiny v noci. 3roky jsem v Plzni jezdila MHD a chodila na akce a nepotkala jsem kapsáře. Takže štěstí určitě mám.

Štěstí je pro mě určitě moje zdraví , moje dcera a partner. Také to, že můžu žít v této době v této zemi (a né někde v afganistánu nebo kuvajtu)

Michal

Nemám žádné problémy a jsem zdravý.Zdraví považuju za největší štěstí.

Zdroj: Poučen životem.

dagry

Plně souhlasím s MIchalem, že být zdravý je to největší štěstí co můžeme mít. Bohužel nejsu až tak 100 % zdravá jako on, ale může být i hůř. Samozřejmě mít v dnešní době dobrou práci a peníze následují, ale to zdraví je opravdu pro mě prvořadé.

anonym

mym nejvetsim stestim jsou me deti byly doslova vymodlene