Avatar uživatele
Kajra

Štěstí …je jen muška zlatá.....co je ale pro vás štěstím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, dagry, vagra, anonym před 4995 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Být zdravá, obklopená blízkou rodinou a několika přáteli, chovat se tak, aby mé štěstí neubližovalo ostatním.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Pro mne je štěstí, když se vzbudím a zjistím, že ještě žiji a tělo drží pohromadě, že se ráno mohu pozdravit se svoji manželkou, že opět uslyším smích našich vnoučat a mohu se přivítat s jejich rodiči.
Obecně pak snad platí toto:

cesta ke štěstí je cestou k ušlechtilosti v té nejpilnější každodenní práci. Kéž by bylo na naší Zemi co nejvíce šťastných lidí, bylo by to pro ni požehnáním.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iwetax

Myslím si , že já štěstí mám. Například – jsem asi 5let v kuse jezdila stopem a nic se mi nestalo. Bydlela jsem v podnájmu ve velkoměstě, kam vedla cesta přez neosvětlený park a dlouhý podchod a já tam chodila každý den kolem 23hodiny v noci. 3roky jsem v Plzni jezdila MHD a chodila na akce a nepotkala jsem kapsáře. Takže štěstí určitě mám.

Štěstí je pro mě určitě moje zdraví , moje dcera a partner. Také to, že můžu žít v této době v této zemi (a né někde v afganistánu nebo kuvajtu)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nemám žádné problémy a jsem zdravý.Zdraví považuju za největší štěstí.

Zdroj: Poučen životem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Plně souhlasím s MIchalem, že být zdravý je to největší štěstí co můžeme mít. Bohužel nejsu až tak 100 % zdravá jako on, ale může být i hůř. Samozřejmě mít v dnešní době dobrou práci a peníze následují, ale to zdraví je opravdu pro mě prvořadé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

mym nejvetsim stestim jsou me deti byly doslova vymodlene

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek