vivatis2-

Stávka.(napište zde co si myslíte o zítřejší stávce)

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano je to správná odpověď. Nerozumím těm co říkají že se nedá nic dělat a když se dělá tak se jim to zase nelíbí.

Další odpovědi
oskar

Souhlasím a mělo by to být ještě důraznější…

HDMI

je na mic dá se protestovat i jinak né jenom všechny s***.

robosobo

nic ve zlíně budou jen rozdávat letáky

Babsi

Jako brňačky se mě to docela týká i když mhd bude jezdit po deseti minutách( a to je sakra málo). Ve škole máme volno, tudíž nikam nemusím a tak stávka jde nějak mimo mě.

venkovan

Na jedné straně tato zem potřebuje reformy jako sůl. Na straně druhé potřeba reforem nemůže být zaklínadlo pro kdejakou sprosťárnu co si politici vymýšlí.
Reformy musí vznikat za dialogu všech kterých se týkají a není proto moudré, když politici přehlížejí podněty od zaměstnanců i zaměstnavatelů.
Osobně bych byl pro jiné formy protestu (v Řecku dnes blokovali myslím parlament), ale když se to tak rozjelo, tak to dotáhnout.

Stejně z toho bude průšvih – tuším, že jsou již připraveni provokatéři kteří vyprovokují nějakou nepříjemnou akci a potom vláda vše svede na odbory.

gnosis

na rovinu – neexistuje NIC co muze obycejny clovek udelat, aby z vlady dostal ty mafiany, co tam ted sedi. i kdyby tahle stavka nejakym zahadnym zpusobem poslala do dupy necase a ty dalsi zkorumpovance, na jejich misto se klepe dalsich 100 zlodeju. stavka nic nezmeni, a z rukou mafie tuhle zemi nedostne, bohuzel. po stavce se opet pohrozi spanelskem a reckem, verejnost na to zase skoci, znovu jim nasype plna korytka, podekuje, a jedeme dal:)