dust8

Stává se, že se vosy opět nastěhují do dříve opuštěného hnízda?

Nejlepší odpověď
anonym

Nikoliv. Víte, co se mi na Vás líbí? Pokládáte tématicé otázky v rámci dne, témata a problematika jsou různorodá.

Další odpovědi
Drap

Nebývá to tak. Vosy vystavějí nové hnízdo. Přes zimu vosy nepřežívají, v hnízdě většinou přežije matka z toho hnízda a ta zjara naklade a vytvoří se další skupina vos.

Hufnágl

Ne, není tomu tak.