Kepler

Stává se vám, že otevření šroubovací zátky PET lahví je problém?

Dost často se setkávám s tím, že je nutno použít mimořádné síly. kterou už nemám a musím použít síkovky.

Nejlepší odpověď
annas

Koupila jsem se si už dávno otvírák na PET lahve. Je z umělé hmoty, připomíná ovál, který je na obou koncích zúžený. Střed se nasadí na láhev a „křidélky“ se otočí. Větší plocha, větší záběr, není třeba tolik síly.

Opravdu snadněji se PET láhev otvírá. Bez této pomůcky bych se asi nenapila.

Když se podíváte na net a zadáte – otvírák na PET lahve – najdete různé druhy. Samozřejmě je dobré vyzkoušet v obchodě, který otvírák sedne do ruku.

Nechci vkládat odkaz, nejsem si jistá, zda by nešlo o reklamu na nabídku určité prodejny.

Další odpovědi
Drap

Doposud se mi to nestalo.

jáára

Někdy hadr a sikovky už taky.

Jiří Bohumil

Jde to taky louskáčkem na vlašské ořechy.:-)

EKSOT123

Už se mi jednou stalo,že jsem musel vzít magnesii přes hadr. U sklenic to kolikrát malinko uvolním třeba lžící. Dcera v samostatné domácnosti se vybavila nejrůznějšími otvíráky na všechno možné,i na PETky. Předtím používala metody násilného vniknutí do nádob nůžkami,otvírákem na konzervy a vším možným.

Brblal

Já jsem asi před měsícem koupil 3 otevíráky, z toho jeden bude na chatu, tady odsud:

Zdroj: https://www.no­zeodreznika.cz/ot­viraky/otvirac-pet-lahvi/?gclid=E­AIaIQobChMIyY3o­iuL83gIVged3Ch2CRQwD­EAQYASABEgLMsPD_BwE