Avatar uživatele
Kepler

Stává se vám, že otevření šroubovací zátky PET lahví je problém?

Dost často se setkávám s tím, že je nutno použít mimořádné síly. kterou už nemám a musím použít síkovky.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1, Brblal před 1973 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Koupila jsem se si už dávno otvírák na PET lahve. Je z umělé hmoty, připomíná ovál, který je na obou koncích zúžený. Střed se nasadí na láhev a „křidélky“ se otočí. Větší plocha, větší záběr, není třeba tolik síly.

Opravdu snadněji se PET láhev otvírá. Bez této pomůcky bych se asi nenapila.

Když se podíváte na net a zadáte – otvírák na PET lahve – najdete různé druhy. Samozřejmě je dobré vyzkoušet v obchodě, který otvírák sedne do ruku.

Nechci vkládat odkaz, nejsem si jistá, zda by nešlo o reklamu na nabídku určité prodejny.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Doposud se mi to nestalo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

Někdy hadr a sikovky už taky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Jde to taky louskáčkem na vlašské ořechy.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Už se mi jednou stalo,že jsem musel vzít magnesii přes hadr. U sklenic to kolikrát malinko uvolním třeba lžící. Dcera v samostatné domácnosti se vybavila nejrůznějšími otvíráky na všechno možné,i na PETky. Předtím používala metody násilného vniknutí do nádob nůžkami,otvírákem na konzervy a vším možným.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Brblal

Já jsem asi před měsícem koupil 3 otevíráky, z toho jeden bude na chatu, tady odsud:

Zdroj: https://www.no­zeodreznika.cz/ot­viraky/otvirac-pet-lahvi/?gclid=E­AIaIQobChMIyY3o­iuL83gIVged3Ch2CRQwD­EAQYASABEgLMsPD_BwE

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek