Avatar uživatele
Kepler

Stává se vám někdy, že vložíte odpověď na nějakou otázku a ona se tam potom vůbec neobjeví?

Občas se mi sice stane (a nejen mně), že omylem vložím odpověď do diskuze, ale to není ten případ. Zatím o sobě pochybuju, že jsem třeba ve skutečnosti nic neodeslal. Tak nevím, skutečně se občas pletu? Jestli jo, tak bych asi o sobě měl popřemýšlet.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ivzez, aliendrone před 2099 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hapiky

Mě se to stalo rovněž. Na druhý den tam nebylo nic, ani oznámení že byla odpověď smazána. Myslím že je to něco jako poloviční omyl a poloviční provokačka či pomsta?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Také se mi to tady stává.
Tedy nejen tady, ale tady nejčastěji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Ano, poměrně dost často, ale už tomu nevěnuji moc pozornosti. Těžko říci jestli to má příčinu ve zdejším kinderadminovi nebo jde o nějakou potíž s databází. Teď už sice méně, ale to předpokládám souvisí s poklesem mé zdejší aktivity (nechce se mi odpovídat pro nic za nic a k ničemu, když se to smaže). ;) :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

ivzez: to se mi ulevilo…

před 2099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kecáš – snažíš se zmaskovat skutečnost! Ta rána byla slyšet až tady v Praze, nicméně to NEBYLO od toho, jak ti „spadl kámen ze srdce“! Podle mne šlo spíš o „tajemný výbuch pod peřinou“!!! ;) :D :D

před 2098 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

To jsi ještě můj největší výbuch neslyšel. Jak by to nějaký alien mohl pochopit, že? Až se naseru, tak bude smetená celá Praha i s alieny. Peřinu co by tlumič rozhodně nepoužiju.

před 2098 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Moc se nevytahuj! Jednak znám dva nepřekonatelné chvaty, kterými každého zničím > 1) zběsilý útěk, 2) pokřik z dálky – aby bylo jasno!

A navíc – můj táta (RIP) by určitě přepral toho tvýho! ;) :D :D

před 2097 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek