Kazatel

Stane se z Ukrajiny v budoucnu něco jako Klondajk? Jak zacílit na takovou příležitost?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Vlády chudých zemí rozprodávají půdu, majetek státu. Někdy před 8 lety skoupila Čína na Ukrajině půdu o rozloze Belgie. Až skončí konflikt, západní firmy se radostně vrhnou do obnovy Ukrajiny, a zadluží ji hrozně. ČR, Polsko, Slovensko, Rumunsko, a všechny státy, které pomáhaly dodávkami zbraní nejvíc, a přijaly nejvíc migrantů, zase budou za užitečné idioty, a budování se nezúčastní. Západní EU na ně udělá dlouhý nos, jako obvykle.

Další odpovědi
Drap

Ne nestane a když tak jen pro vyvolené-

df

Klondajk byl v 90. letech v Československu. Ja jsem neměl možnost se nažrat. Moje příležitost teprv přijde.

_Bůh_

Spekulace

zjentek

Jako že by Rusko v budoucnu darovalo USA Ukrajinu, jako kdysi Aljašku? A za to jejich (amíků) dnešní chování? Tak to hluboce pochybuji.

dubraro

Tenhle Klondajk je už vyrabovaný. Ze (zbytkové) Ukrajiny bude spíš něco jako evropské Somálsko.