Avatar uživatele
Justin1

Stalo se vám, že jste dělali nebo plánovali dělat něco obyčejného, do toho někdo přišel a řekl, že jste se zbláznili?

Pokud ano, jak jste se cítili a jak jste reagovali? Změnili jste na základě toho svoje konání, nebo jste pokračovali dál stejně?

Zajímavá 0 před 569 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

„Do toho někdo přišel“? No pokud se tohle někomu dosud ještě nestalo, tak zatím nepotkal VŠECHNY. (;

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

Před „úpravou“ zněl dotaz úplně jinak, takže moje odpověď je k předešlému dotazu…

Zatím ne, ale dle mého názoru je konstruktivní kritika vždy lepší, než neříkat nic, protože pokud ten druhý není úplný trotl, tak se nad ní alespoň zamyslí a třeba zjistí, že existuje i lepší způsob než ten jeho…jenže říct tomu druhému něco kritického každý nedokáže, protože se bojí, že si o něm bude myslet něco špatného…takže i když vidí, že dělá nesmysly, tak si říká, že to není jeho problém a raději mlčí…
PS:
Božena Němcová řekla: "Opravdový přítel je ten, kdo Tě napomene, kdo Ti řekne pravdu do očí; toho si važ!“ a já s ní souhlasím…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Občas se mi to stává a zejména ze strany mé manželky. A pokud uznám, že má pravdu, tak své konání ukončím. Ovšem tato skutečnost nastává poměrně řídce. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne, nestalo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Justin1, zmeniť výrazne nosné jadro otázky po tom, ako už niekto na pôvodnú otázku odpovedal, nie je ukážkou slušnosti voči odpovedajúcim.
Jemne povedané, je to PODRAZ voči odpovedajúcim!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Justin1

Omlouvám se, že jsem otázku upravil. Chtěl jsem ji upravit ještě před publikováním, ale omylem jsem ji odeslal dřív a nezbývalo mi než ji honem zkusit upravit, než si ji někdo přečte, ale Funna byla hodně rychlá.

Nový příspěvek