Posspi

Stalo se Vám někdy, že byste se na silvestra při procházce s někým seznámili? V kině? Kavárně?

Krásný den.

Zajímalo by mě, jestli jste někdy někdo zažil, že byste se vydali nejen na Silvestra, ale i jindy v roce někam sami, třeba do kina, do parku, do kavárny a cestou by Vás, popřípadě Vy někoho neznámého oslovil.

Ptám se kvůli tomu, abych třeba načerpal nějakou inspiraci (sebevědomí) a v 17 letech začal nějaké holky oslovovat, a teď nemyslím v klubech, kam nechodím.. Myslím normálně v běžných situacích. Chtěl bych získat nějaké kamarádky, protože žádné nemám.. Každopádně nějak se začít musí. Dal jsem si do Nového roku předsevzetí, že začnu cvičit a taky, že si konečně někoho najdu, abych netrávil celé dny sám doma.

A dále bych se chtěl zeptat, jestli jste na Silvestra třeba zažili něco nezapomenutelného, popřípadě naprosto otřesného? Podělte se o své zážitky, příhody při seznámení a podobně, ať načerpám alespoň trochu inspirace:)
Krásného Silvestra všem!

Odpovědi
Gus_Fring

Krásného Silvestra a šťastný nový rok i Tobě. Na procházce se s nikým neznámým nevybavuji a ani nemám potřebu. Ne každý si chce někoho najít. Já jsem nejradši sám.
Můžeš ale použít internet, nejen kvůli seznamce, ale třeba také při hledání kamarádů. Musíš ale vědět, co pro Tebe kamarád znamená a neskamádit se s někým, kdo kamarádem ani být nechce. Jak řekl Albert Einstein: „Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš.“.

hapiky

Já jsem se svého času u baru nejprve seznámil s jednou šťavajznou, posléze s Malinou-brendy, kterou jsem ji objednal po dotazu co se tu nejvíc pije. Malina na mě zanechala dlouhodobé uznání, šťavajzna rozporuplné pocity(byla to holka od číšníka). Pozor na takové!

jáára

Taky problém.

agentpv

bylo mi tak max. 18, (1985) s partou jsme se na Silvestra nedomluvili (nikdo nebyl doma sám = bez rodičů) a tak jsem se vydal obhlídnout asi 3 restaurace u nás ve městečku kde se na Silvestra pařilo.
No a jdu kolem jednoho domku, okna otevřená, hrál tam rock, bigbeat… a tak jsem tam nakouknul. Byla tam banda lidí ve věku jako já, a hned mně pozvali dovnitř a tak jsem se seznámil a zapařil s novýma lidma. Kromě jedné holky se kterou se bavím dodnes, jsem si ty ostatní lidi na druhý den (po vystřízlivění) už nepamatoval.