dgfdgf

Stalo se už někdy, že by tady bylo aktivních tak málo uživatelů? By mě zajímalo, jestli se to zlepší.

Každej den přibude hodně málo otázek.

Nejlepší odpověď
_Bůh_

Fašistická cenzura odlákala lidi pryč. Všichni přešli na Twitter a nakupují NFTčka.
Předevčírem začal prodej moonbirds NFT za cenu 2.5 ETH. Na sekundárním trhu se poté začaly tyto NFT obratem prodávat za 8 ETH. To je zisk 400 000 Kč během jednoho dne. Kdo by potom trávil čas zde.

Další odpovědi
GM

Připadá mi, že už sem chodí klást otázky většinou jen trollové, psychouši a úchylové. Občas sem nakouknu.

zjentek

Ne nestalo a jedná se o světlou výjimku.

GM tady se zrcadlí reálná společnost.