anetadela1

STALKER CATCHER

Může mi někdo, prosím, vyslvětlit jak to na FB funguje? Mě se neobjevuje, jestli mi někdo kouká na profil. Ikdyž jsem to dělala podle návodu.
Doplňuji:
Tak dobrááá, pánové, jsem pro příště poučená. Díky

Nejlepší odpověď
Miroslavst

asi takto:
pokud klikneš na něco jako je popisovaný stalker catcher, je tam podmínka, že si to nahraje tvoje přátele a ty se staneš členem, pokud oni budou členové nebo alespoň pokud se dozví o možnosti členství.
Tím tvojím kliknutím vlastně rozešleš spam všem kontaktům a přestože oni říkají, že kontakty neukládají, nevěřím jim.
Jednoduchý pravidlo:
Chceš být na FB, buď, kamaráď se s kým chceš, ale dodržuj bezpečnost a neklikej na to, co pozve i tvé přátele, protože tví přátelé pak pozvou další a další a oni mají od tebe plno kontaktů.
Proto já používám jen FB pro komunikaci mezi přáteli a ne k nějakému proklikávání nesmyslů.

Další odpovědi
JayDee446

Žádný stalker catcher neexistuje. Všechno je to jen podvod, jak nabrat do skupiny co nejvíc lidí.

mj81

Ještě třeba tohle… Doporučuju zadat do Googlu klíčová slova Stalker Catcher podvod a článků na tohle téma vyjede víc než dost.

P.S.: Taky jsem naletěl.

Zdroj: http://www.fa­cemag.cz/varo­vani-pred-stalker-catcher/