dudu

Stali jsme se zajatci Babišovy vlády. Dostala nás do ekonomické i morální bídy?

Mají pisálkové z novin pravdu, když na vše co souvisí s premiérem kydají lži a polopravdy? Je snad zásluhou politiků z opozice, že máme nízkou nezaměstnanost, pokles výkonosti ekonomiky je nižší, než bylo očekáváno, dosahujeme přebytek zahraničního obchodu, zatím nepřichází v úvahu ani udělování propustek přes krátké textové zprávy /Slovensko/ ani zřízení „polepšoven“ k nápravě kverulantů /Německo/ ? Zkrachují restaurace a hoteliéři z Prahy kvůli Babišovi, nebo příčina pedimenzování kapacit spočívá v tom,, že chybí zahraniční turisté?
Nešíří snad státní televize nepravdivé informace a pan Moravec opakovaně lživé zprávy!
Zdroj: https://euroz­pravy.cz/doma­ci/politika/ko­mentar-narod-se-stal-zajatcem-babisovy-vlady-dostala-nas-do-ekonomicke-i-moralni-bidy.10afc76e/

Nejlepší odpověď
Kepler

Nesvádějme pořád a všechno na Babiše. Někdo říká: „Je to v prdeli!“ Já říkám: „Kdepak, je to v lidech!“

Další odpovědi
zjentek

Vážený pane, s ohledem na fakt, že se po světě druhým rokem nezřízeně šíří pandemie nebezpečné nemoci C19, jste tady k datu 2.2.2021 touto otázkou nasadil celé věci korunovanou korunu!

JežíšKristus

Současná vláda nás do ekonomické i morální bídy zcela jistě dostala. V první řadě nemá dostat 20 000 000 000 Kč v dotacích společnost velká “jako kráva” Agrofert, ale střední a malí podnikatelé, kteří v současné době dostávají směšné kompenzace. Dále vláda neměla úmyslně uvolnit opatření v létě, a tím podporovat šíření koronaviru. Za tento trestný čin šíření nemoci by měl jít Babiš a celá vláda sedět. Dále je na stole ve Sněmovně rekordní počet neprojednanych návrhů zákonů, statisícové platy mají poslanci asi jen tak. O morální bídě se ani zmiňovat nebudu, snad máte oči.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Copak za Zemana, to byla panečku MORÁLNÍ BÍDA! Jenže pak se ze zdrav. důvodů rozhodl přestat chlastat a tím pádem upadl v zapomnění, bo nic jiného neuměl a stěží se teď, když střízlivý zjistil, kým je, něčemu novému naučí. No a chudák Babiš teď vidno slízá vše, včetně Zemanem ser i naser/vírovaného. A ekonomika? Jako občan jsem se cítil ekonomicky bídně do příchodu Pnutí ANO. Později už ne. A to prosím nekradu, stejně jako i před jejich příchodem. Čili si třeba srovnat si, odkud a za co komu pramenily prostředky dříve a proč se ve třetí, jinak finančně zhýčkané a rozežrané dekádě 21. století NAJEDNOU DIVÍ! Vždyť I ZA KOVIDA je teď líp, než osm let z5!

dudu

Tak to jsi vedle jak ta jedle. Snad prozříš po přečtení hrůz v článku od pana Třešňáka. Plně se ztotožňuji s myšlenkou, že největší neštěstí pro spolenost je situace kdy sdělovací prostředky ovládnou armáda a politici!

zjentek

Celou otázku chápu tak, že netrpělivost a hamižnost některých občanů prostě a zkrátka nezná hranic.