ona neví

Stále se bojim svého potkana

Můj potkan je sice kastrovaný, protože už několikrát kousnul ale stejně se ho bojim, když ho chci pohladit tak se ohání že mě chce kousnou já vážně nevim co s ním mám dělat. Veterinář mi řekl že je jeden z mála kdo se takhle chová. přitom mám kamarádku která má taky potkana ale holku a ta je většinou v pohoně :(. Ale já mám kluka, myslela jsem že po kastrování bude mít míň testosteronu ale jo má zatím mě nekousl ale když jsem mu dávala takovou placu tak jsem se s ním chtěla trošku hrát ale on se přibližoval k mí ruce a kousl ale naštěsí jsem ucukla a nic se nestlo. Prosím kdo ví jak mi pomoct tak mi plsinky napište budu vám velmi vděčná. Děkuji :)

Nejlepší odpověď
arygnoc

skuste si lehnout, položte ho na sebe a nechte ho procháze se po sobě.

já jsem se tak s agresivním potkanem vyrovnal ve vaně – se bál, že se utopí, já jedinej jsem ho mohl zachránit a on to pochopil.
od té doby jsme kamarádi.