monkey

Stahujete muziku, nebo kupujete?

jde mi o to že když už je interpret vaší srdcovou záležitostí,tak mu koupí alba přihrajete nějaký ten penízek jako odměnu za dobrou práci.já to párkrát udělal jak jste na tom vy?

Nejlepší odpověď
iq

stahuji ☹ .Ne tedy kvuli penězům,ale je to podstatně rychlejší a pohodlnější.CD si kupuji když jsem na koncerte.Nemyslím si,že koupí cd dáváte odměnu zrovna interpretovi.Toho finančně podpoříte,spíš návštěvou koncertu.Z cd se živí strašně lidí,ale interpret je až na konci řetězce.

Další odpovědi
quentos

vím o tom, proto u svých předních oblíbených interpretů zásadně kupuju originály. Jinak stahuju

Michal Kole

spíš stahuji jen vybrané písničky z You Tube.

Stahováním zákon neporušuji.

Mili @

Stahuji, protože na většině cedéček jsou třeba 2 – 3 písničky, které se mi líbí. Tak proč kupovat les, kvůli dvěma stromům…?