Kotr

Vztahuje se ještě propustka k lékaři i na to, co jsem popsala v doplnění?

Stahuje se jeste na to propustka k lekari?

vzala me lekarka az v 11, do prace jsem dorazila ve 12. Pry je to na 4 hodiny propustka, jak se to bere v tom to pripade? Od rana jsem nebyla v praci

Nejlepší odpověď
Drap

Na pořádání každý lékař potvrdí na propustce celou dobu, co tam člověk strávil, včetně čekání.

Další odpovědi
Dochy

propustka je na nezbytně nutnou dobu. 4 hodiny je zjednodušení, které nemá oporu v zákoně (pokud vím)