Stafylokok

Měla jsem MRSA, která byla vyléčená autovakcínou. Po doléčení však byl nalezen stafylokok epidermidis. Vzhledem ke špatnému snážení autovakcíny mi lékař již ji nedoporučuje. Jak jinak je možné vyléčit. Projevuje se vyrážkami a pupínky po těle.

Odpovědi
Petrysovna

Poradím vám bezva věc.OCTENIDOL! v různé formě spray,roztok..MRSA je přímo indikována,najdete i v příbal letáku.Na octenidol je stafylokok citlivý a není rezistentní.Problém je ,že není běžný v lékárnách,ale po domluvě vám ho objednají,poraďte se i o vhodné formě octenidolu-podle toho na kterém místě máte zdrav.problém­.Držte se.