zjentek

Stačí nové trencle před použitím vymáchat v kyblíku se studenou vodou?

Slyšel jsem názor chemie v oděvu je moc a je nebezpečná.

Nejlepší odpověď
Malvína

Občas se mi stalo, ze svrchní oděv jsem po zakoupení potřebovala tak nutně, že jsem nevyprala a ihned použila. Spodní prádlo je však nutné vyprat vždy! Vymáchat ve studené vodě opravdu nestačí. Lidi jsou prasata. Mnohokrát jsem četla nebo slyšela od pracovníků z obchodu, že někteří zkouší spodní prádlo na holé tělo! A to nechceš… VYPER! POŘÁDNĚ! 🙂

Další odpovědi
cappuccino

Dovol mi otazku: ty mas jenom jedny, ze si je musis hned vzit?

Spodni pradlo se musi vzdy pred pouzitim vyprat!!