Stačí jízdní kolo ze supermarketu?

Postačí trekové kolo, konkrétně Olpran Mercury za 3000,– Kč z Tesca na každodenní dojíždění cca 4 km do práce? Z části asfalt, část polní cesta, pohodová jízda. Kolik km mu tak dáváte, než se rozsype? Díky.

Odpovědi
LuciJe

Mělo by vydržet. Kola ze supermarketu nejsou stavěna na jízdu obtížným terénem, ale na běžné ježdění jsou zcela dostačující. Pokud by se rozsypalo, po dobu 2 let od nákupu je v záruce.

Karamelka21

Nějakou dobu vydrží, ale nepočítej s tím, že budeš jezdit několik let.-… Bohužel kvalita kol v supermarketu bývá taková, že jsou to heká líbivá kola, která vydrží tak rok :( Raději zainvestuj do něčeho lepšího a kolo se ti potom odvděčí dlouholetou jízdou 🙂 Když mu poté každý rok dáš malý servis bude vděčné a vydrží i deset let 🙂 Zajdi se podívat do nějakého obchodu nebo mrkni na net, znám např eurobike-praha.cz; koukneš co mají, vyzkoušíš, poradí ti a ještě ti dají i servis – teda pokud jsi z prahy :)