Jenča

Stačí den deště po těhlech vedrech, aby rostly houby?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Můžou na okraji lesa a kolem potoků a v místech kde je vlhko u rybníka

Další odpovědi
kropitko

Souhlasím s ten který je a pokud bude počasí takové jak předpovídali,tak houby porostou jak vzteklý…

ten který je

Nestačí,muselo by pršet přibližně týden a zároven aby bylo teplé počasí.Podhoubí vyžaduje více vláhy.

mosoj

Nestačí, všeobecně je sucho a podhoubí je zaschlé. Tím neříkám, že nejsou místa kde porostou.

Michal

Myslím si,že ne,ale mohu Vás ujistit,že smaženici bych si dal.Srdečně zdraví Michal

lorja

Včera kolem 18 hodin se manžel šel jen projít do lesa k potoku na ta svá místa a za dvě hodiny mi přinesl nadílku kozáků.Dnes máme k obědu houbový guláš.Takže,rostou.

milzme

Prosím napište kde je manžel nasbíral a já se tam ráno rozjedu. Mám velikánskou chuť.