Natee

Sportujete každý den?

Nejlepší odpověď
Drap

Nesportuji..

Nesportuji, v mém věku jsem rád, že se mi podaří ráno vstát a jít do práce.

Další odpovědi
hanny 2

Jiná možnost.

Pokud jsou vycházky se psem sport,tak ano.

WeeBear

Nesportuji..

Možná tak kolo v létě a tělocvik ve škole. Jinak nic jiného.

IK

Ne, jen příležitostně.

Když na to mám sílu a dá se to nazvat sportem, jako rotoped, běžky, turistika. Ale denně něco cvičím aby to nebylo ještě horší.

venkovan

Ano, každý.

Ano. Běh a chůze. Teď jsem měl tréninkovou přestávku, a už zas běžím. Mám pocit, že v cíli mně čeká nějaká lovecká klobáska.

Heřman

Jiná možnost.

Sportuji jen na v letě když je hezký počasí a to platí i jindy jaký koliv den.

bubukaa

Jiná možnost.

Cvičím kvůli problémum se zády

Market666

Ne, jen příležitostně.

lenka.seda

Jiná možnost.

Většinou vždy ráno chodím běhat s naší Bárou (pes) a s kámoškou(sou­sedkou) a jejím psem do lesa… Tak ale stane se někdy, že nemůžeme a odpoledne se nám už nechce… Máme to jako probuzení =DDD

pizlicka

Ano, každý.

kazdy den tri hodiny tancim.dvakrat tydne beham pulmaraton a po nem 45min.rychlochu­zuji.ano,jsem zavislak.