kamila44444

SPORTKA-výhra

Je tu někdo, kdo ve sportce vyhrál min. 10.000 kč? Jen si chci ověřit, jestli ty peníze opravdu dávají lidem, nebo si jen vymýšlí, že někdo vyhrál, aby ji lidé kupovali.

Nejlepší odpověď
www

Kdysi, dnes už pradávno, cca 23000 Kč. Přišel jsem na poštu, dal občanku a v poho dostal chechtáky 😁.
Doplňuji:
No, vlastně před asi deseti lety, když to spočítám 😁.
Pro velké výhry se musí tuším do Phy a na ruku dají jen část, zbytek na účet.

Další odpovědi
gnr54

Nevyhrála a ani nikoho neznám.Sázím dost pravidelně a je mi to taky divné.

fablen

Tak sázejte kurzové sázky a ne sportku, kde je šance zanedbatelná 🙂.

Díky Sazce jsem získala nějakých cca necelých 12.000,–, ale nebylo to tak úplně za sázení – stačilo jen být mezi prvními registrovanými internetovými sázkaři a splnit určité podmínky. To byla ale jen nárazová akce, takže díky p.Kalousku.

Nikkol

Asi v roce 87 moje maminka vyhrála druhou ve sportce. Koupili za to tehdy novou škodu 120 🙂. Sází pořád, pravidelně, ale už nikdy nic většího nevyhrála. tatínek vyhrál před pár lety 10000Kč , ale vrazil do toho za celý život mnohonásobně víc.