AlicBednarik

Společenská hra pro rodinu s dětmi

Zdravím, jakou zábavnou hru doporučíte koupit pro rodinu s dětma (8 a 9 let)?

Odpovědi
elkon

Člověče nezlob se. Nebo pexeso, zvířátka, příroda a pod.

aliendrone

Pokud myslíš neelektronickou, tak Monopoly, případně jejich českou principiální imitaci Dostihy a sázky. 🙂

Milunak

Super zábavná, podporující fantazii a slovní zásobu je hra Dixit Odyssey. Doma patří mezi nejoblíbenější, a to máme doma fakt hodně her.

Luiza

Můžu potvrdit – hra je skvělá, zvládnou i trochu mladší děti a všichni se u hry bavíme – jak děti, tak dospěláci. Určitě s ní chybu neuděláte, naopak.

ZuLeona

Dixit je skvělá hra – máme tu klasickou, i tuto Odyssey a baví nás obě dvě. Hra je zase úplně jiná než ostatní hry a neomrzí se, milujeme vyprávění příběhů a hádání.