Markeeetka_s

Jaké hry hrát na táboře pro postižené?

Dobré odpoledne všem! :)
Mám na vás všechny takovou menší prosbu, zítra odjíždím na tábor s postiženými jako vedoucí a potřebujeme vymyslet nějaké hry, budou tam jak tělesně, tak mentálně postižení. Hry, které se mohou hrát u bazénu, když se děti střídají a čekají a hry, které se mohou hrát na dopoledním programu. Jakékoliv nápady na hry prosím seeem! Úsměv
Děkuju moc všem za pomoc :)

Nejlepší odpověď
fcoop

http://www.mi­lan.cernoch.net/web/hry­.htm

Stačí zadat heslo na G. a je tam toho spousta.

Další odpovědi
samicek333

To ses do tý přípravy her pustila teda včas… Zkus se podívat na www.hranostaj.cz, tam můžeš projet hry, nebo si nějaké přímo podle zadaných kritérií vyhledat.