ReHu

Splnil Štědrý večer vaše očekávání?

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
Samozřejmě jsem neměla na mysli jen dárky 🙂
A.....včerejší večer(i předvče­rejší) dle očekávání 🙂

  • 1 bonus navíc 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

Ano. Nejlepší je nemít žádná, pak je nejen splní, ale dokonce předčí ;{))>

Další odpovědi
gecco

Ano – očekával jsem, že bude klid a pohoda – a povedlo se…
😉

briketka10

Mě splnil dokonale.
Ani jsem nečekala taková překvapení pod stromečkem a sestra se synovcem
byli taky šťastní po večeři se vrhl na dárky a rval papír říkal, že si tolik dárků ani
nezasloužil, ale proč mu neudělat radost žejo 😁
Se sestrou jsme se dívali na komedii s tučňáky hrál v ní Jim Carrey obě ho máme rády já popíjela nealko pivko a ona růžové vínko večer se prostě povedl,
a tak jsem si ho představovala 😁

anonym

Nadstandart, luxus, fakt, že jo.

Původně jsem chtěla jít dnes někam do práce, ale nikdo se neozval, tak jak jsem předpokládala, tak jsem pár hodin strávila s bábou a ta mě fest nabalila vším možným, no psycho…(pozitivně myšleno) a pak jsem si pustila pohádku.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=eQNkuoOs­buE

BANAN93

No tak motárd se nekonal :D https://www.y­outube.com/wat­ch?v=zpHC8HQyK­gE jak už tu dříve padlo (co by mě pod stromečkem překvapilo) – to jsem čekal a jsem spokojen :) Mimoto mě potěšilo, že dárky ode mě působily radost a veselí :)

Mosoj – děkuji za tvé vánoční přání (pokud bylo i pro mě :D ) – bylo pěkné a povedené ..... přeji ti taky příjemný zbytek svátků vánočních… do nového roku si zde snad ještě hromadně popřejeme :)

mosoj

Poslal jsem vám obrázek s přáním. Příště vám pošlu vite co ......
Tady se smí jenom jeden na druhého snášet pomluvy a nadávat a ptát se taktéž účelově na blbosti.

SADLIK

Jsme doma s manželkou už jen dva,důchodci.Tento večer je vždy vyjímečný svou atmosférou, zvláštním klidem na ulicích, přáníčky a dárky. Já už nemám zvláštní požadavky a proto jsem s večerem spokojený.

ivzez

Nic jsem neočekávala…

zjentek

Zatím ano, nehořelo ..ale ty čínský světýlka na stromku budou až do tří králů, takže ještě to nekončí.
Mosoj- …obrázek se zajíčkem s vejci?

redy

Všechno jak má bejt, pochlubím se s jedním dárkem, ani jsem nevěděla že babčina ví, a ona věděla. Dostala jsem pandoru náramek, ale pravej, žádná bižu.Málem jsem se zbláznila.
A hodně dalších dárků, o některých jsem věděla.
Očekávání to splnilo na 100%
🙂

anonym

Ano, absolutně a hlavně to odpoledne bylo velmi příjemné.

lexx

jo. do rachoty se nešlo, dostal najíst, napít i ňakej ten dárek se našel a navečír do kostelíčka

led

Ano. Vďaka televíznej skladbe na Štedrý večer sa lepšie utužili rodinné vzťahy a znížilo opotrebovanie televízorov. Aj dnes a dúfam aj v ten bonus – Silvester bez televízie.

anonym

Ne,očekával jsem více,

anonym

Nakobyl – vy jste měl na slavnostní večeři žraloka jako ten poněmčený žid?

https://transla­te.google.cz/#de/cs/h­ai… je mi vás líto, ikdyž každý si za všechno může sám…(krutá spravedlnost).

ReHu

Mosoji?????