Kazatel

Splachujete na toaletě dříve, než si natáhnete kalhoty (sukni), nebo praktikujete opačný postup ?

své bližší postřehy, či doporučení, proč praktikujete právě ten který postup, můžete vyjádřit formou doplnění odpovědi

Nejlepší odpověď
Kepler

nejdříve gatě, pak splachuji

Nejdříve se se svým výrobkem pokochám, zhasnu světlo a zkontroluju, jestli to ho*no nesvítí (jako po ománkovém vínu). Jeden nikdy neví co sbaští.

Další odpovědi
Altair-AC

nejdříve splachuji, potom gatě

Nevím proč,ale jsem zvyklej nejdříve loktem spláchnout a až pak vstát.

Drap

nejdříve gatě, pak splachuji

Cybí jiná odpověď . Pokaždé jinak, jak se mi chce. A jak to děláš ty?.

anonym

nejdříve gatě, pak splachuji

Pruzkumnik

nejdříve gatě, pak splachuji

Jak kde, v práci nejdřív kalhoty, pak splachuju, trvá to déle
Doma nejdřív spláchnu a pak si nasadíl..... trenky
záleží prostě na tom co mě pak čeká

ivzez

Nevím, některé věci dělám automaticky,
nesleduji je…

zjentek

Nejdříve gatě, potom potřeba!