Löwe

Spíte pod pokrývkou, i když jsou noci tak teplé?

Nejlepší odpověď
Viki1357

Já sem si svlékla povlečení od peřiny a spala sem jen pod povlečením :)) :DD :))

Další odpovědi
gecco

Jo – mám jen tenoučkou deku, ale bez ní se mi špatně usíná, takže ji mám, i když se potím jako kůň…
😉

iceT

Už od března spávám jen pod prázdnou cíchou,a teď si cíchu hážu akorát před přes zadek.

quentos

Ano – i když usínám na peřině, ve spánku ji na sebe stáhnu, tak ji nyní radši dávám úplně pryč a nahrazuju dekou…

ReHu

Jj, něco přes sebe potřebuju. Jinak neusínám. Tak jen něco lehkého.

ivzez

Pod prázdnou cíchou
a v těch největších vedrech pod starým sepraným lněným prostěradlem.

JájsemRaibek

Ano spím. Pokud je opravdu velké teplo, tak vrchní část těla odekrytá, nohy venku, ale záda a zadek přikrytý. Ledviny jsou prevít :)

anonym

Ano ,spím,ale jen tak ha la ba la

klumprt

Ano, ale nakonec mám pod peřinou třeba jen jednu nohu. Úplně bez ní by to asi nešlo.