PEPEK14

Sperma ve vaně- je zde šance otěhotnění bez sexuálního kontaktu?

Zdravím je možné, že pokud by někdo ejakuoval ve vaně do vody poté jí vypustil a cca 10 minut poté by šla do vany žena, jaká je zde šance otěhotnění? A ještě jedna otázka je vagína ˇZavřenᡠpokud se koupete nebo ne?

Nejlepší odpověď
seraphico

Není to možné. Takových otázek je na internetu plno a odpovědi jsou stále stejné:

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=sperma+ve+van%C4­%9B&oq=sperma+ve+van%C4­%9B&aqs=chrome­..69i57j69i60­.2959j0j7&cli­ent=ms-android-oneplus-rvo3&sourceid=chro­me-mobile&ie=UTF-8

Další odpovědi
Gus_Fring

Já nechci kecat, ale myslím si, že to možné je, pakliže to je pouze otázka 10 minut a voda se nemění. Jsou případy, kdy ženy otěhotněly v bazénu. Ale jistý si nejsem…

PEPEK14

#GUS-FRING# Voda se vypustila a poté se napustila nová tím pádem se vyměnila? Nebo jak si myslel výměnu vody?

PEPEK14

#SERAPHICO# A co kdyby se stalo že by se to sperma nevypustilo a zůstalo někde ve vaně?

seraphico

I kdyby se sperma dostalo do vody ve chvíli, kdy je v ní žena, tak otěhotnění není možné:

https://www.u­lekare.cz/porad­na-lekare/spermie-ve-vode-50973