Vizour

Špatná instalace volantu Logitech Driving Force GT

Dobrý den, koupil jsem si volant Logitech Driving Force GT a když jsem ho instaloval na počítači, kde mám všechny hry (mám Win XP), nainstaloval se jako Driving Force USB, což je nějaký o pár let starší volant, který nemá takové funkce, takže nemůžu ani využívat 900° otáčení, sekvenční řadící páku, atd…
Zkusil jsem tedy volant nainstalovat na novějším a výkonnějším počítači táty (Win 7) a tam bylo vše v pořádku, jenže ten není na hry. Pak jsem to zkusil na nejstarším počítači (Win XP), kde bylo také vše OK. Pak i na mém Nootebooku (Win 7) a počítači v bytě (Win XP), kde bylo také vše v pořádku. Je to zvláštní, nikdy jsem se s ničím takovým nesetkal.
To, že je připojen Driving Force USB hlásí i Logitech Gaming Software.
Kdyby mi někdo poradil, jak volant správně nainstalovat, byl bych mu moc vděčný. Předem dík :)

Odpovědi
MK44

Vhledem, že dosud neodpověděl nějaký specialista na volanty, což já nejsem, napíšu, co bych udělal já.
Je-li instalace na jiných počítačích v pořádku, asi je zdrojový instalační software v pořádku. Samotná instalace probíhá stejně? Žádná hláška nebo volba?
Zkontroloval bych HW i SW problematického počítače a porovnal ho s počítači, kde je instalace v pořádku (při stejném OS). Například přítomnost service packů a hotfixů, instalaci a aktivaci ovladačů, verzi USB a jeho ovladačů, přítomnost jiného SW (např. staré instalace k předchozímu volantu), který nové instalaci může vadit, možnosti grafické karty apod., jen co mě teď napadá.
Pokud jsi to už udělal, nezbývá čekat, zda se ozve někdo další.