helevoles

Souhlasíte, že „podpantoflák“ Petr Nečas byl nejslabší premiér v historii ČR?

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych řekl, že každý premiér má svou silnou a slabou stránku. Nečase nevyjímaje, ale ,,slabochem" bych ho jednoduše nenazýval. Záleží na úhlu pohledu.

Další odpovědi
Kryšpín

Nemohu posoudit s ohledem na to, že ta dáma z úřadu dřela jak kobyla, pouze mohu opakovat výrok Dr. S. Freuda, chlap který neovládá svého chtíče nepatří do politiky ani na vedoucí místa. Ale opuštění stárnoucí manželky předvedl také pan Topolánek, pan Paroubek, pan Sobotka a možná i další ve vrchní vrchnosti.