ponovotny

souhlasíte, že osoby s velkým počtem bodů a zamčenými zprávami, kteří místo odpovědí poučují jsou obtížný hmyz?

Doplňuji:
respektuju ty vaše hry o body, ale mohli by jste tu nechat kousek místa pro lidi, kteří se chtějí jen občas na něco zeptat? Proč všude musí být tyhle pekla?

Nejlepší odpověď
badisko

ne ani nahodou …:D jsou tady dyl a uz si tady udelali pratele i nepratele… ale snazi se to tady krotit…:D vzdy pokud se o neco jedna jim muzes poslat zadost o povoleni odemceni prof …jenze jak je tady uz posledni dobou zvykem nejvic to tady resi novacci ..chcou upravovat odpovedi.cz podle sveho a maji spousty vylepseni ktera jsou uplne mimo…snazi se provokovat tento prispevek zapada presne do teto kategorie …:D
PS; proc by nekdo nemohl mit zavreny profil ?…je to pouze jeho vec :D

Další odpovědi
redy

Další dědvševěd voco ti de?
zeptej se proč sou zavřený některý profily kvůli takovejm jako si ty !
jen uražej ale koukám že je ti to fuk já nevím jak kdo ale nejsem žádnej hmyz mrkni na sebe

anonym

Obtížným hmyzem jsou zcela mimo veškerou pochybnost ti zaregistrovaní účastníci Odpovědí.cz, kteří v rozporu s tím, že při své registraci odsouhlasili, že si přečetli pravidla a kodex, a mají je tedy respektovat, tak evidentně nečiní.
Neshody a peklo vždy vytváří lidé, kteří pravidla respektovat odmítají. Držet se stranou a na nešvary nepoukazovat je také porušením kodexu. I taková lhostejnost totiž sama o sobě je v rozporu s pravidly.
Pokud tu budou „anarchisté“, kteří si budou tuto poradnu plést se školním chatem, náboženskými kazatelnami a s tržištěm plným štěkem, tak tu stejně tak budou muset být ti, kteří takovéto nepravosti budou kárat.
Osobní dotaz: Koho z těch, kdo jsou ti tu trnem v oku, protože se snaží, aby Odpovědi.cz plnily svůj účel, si myslíš že baví neustále dokola poučovat ty nepoučitelné?

pusinka50

Urážíš očko, ačkoliv ty jsi ty ten, který uráží. Urazil jsi touto otázkou všechny „zlaté“ zde, jak je nazýváš „osobami s velkým počtem bodů“ a házíš všechny tím pádem do jednoho pytle. Mnoho z nás, kteří jsme již déle na tomhle serveru, se snažíme poradit a pomoci druhým. Zřejmě někdo, a i ty, tu očekává, že každému děcku, které se na tento server během krátké doby natáhli jak mravenci na med, budeme radit pořád dokola několikrát za den, co má dělat, když se mu nějaký – náctiletý líbí a „miluje ho“ a neví, „o čem se s ní má bavit“, anebo očekává, že budeme doporučovat stále dokola stejným otázkám těchto děcek jaký tablet, notebook nebo mobil si koupit a co mají dělat, když jim něco na jejich softwaru, mobilu apod. nefunguje a budeme googlovat vědomosti místo, aby si to oni líní našli sami.
Najednou se tu ty děti začaly roztahovat a rýpat do druhých, aniž by se nad sebou zamyslely, aniž by si aspoň připustily možnost, že to oni jednají špatně, a že svými otázkami nudí zde starší ročníky, které tu byli dávno před nimi. Přesto, že jejich otázky jsou pro nás otravné a pořád dokola se opakují, přesto se jim snažíme poradit. Nejen, že za svou odpověď mnohokrát nedostaneme ani ocenění v podobě palce, dočkáme se každou chvíli jen rýpání. Takže bych chtěla jen říct, nikdo vás na tomto serveru nedrží, přišli jste sem dobrovolně, tak nechte lidi tady v dobrém žít, a jestli se vám tu nelíbí, můžete jít jinam......

www

Je to tvůj názor, já ale považuji za „obtížný hmyz“ zase právě tobě podobné uživatele 😁
A proč si lidé zamykají profil? Podle tvých příspěvků zde v diskuzi s dokážu představit, co bys asi tak chtěl komu sdělit. Tak možná i proto! 😁

anonym

Někdo ani za půl roku po registraci nedokáže pochopit, že tento web je PORADNA a ne žádný kecací blog.

Pravidla platí pro všechny a tento příspěvek je porušuje šmahem hned v několika bodech.

  1. Formát otázky má směřovat k praktickým radám ku prospěchu celé komunity.
  2. Má chatovací charakter.
  3. Je závadný i z titulu osočování ostatních (viz jasný kodex).
  4. Čouhá z něj na 100 honů základní nevychovanost a arogance hlupáků.
  5. Na všech přísnějších webech by byl příspěvek odstraněn s následnou výstrahou a hrozbou zablokování.
  6. Obecná netiketa praví – Pokud nesouhlasíte s podmínkami stránek, laskavě na ně nepřispívejte a najděte si takové, jež lépe odpovídají vaší úrovni a zájmům.

(Nabízí se logický závěr, že tvá úroveň nepatří na seriózní portály, kde se respektují civilizované principy a hodnoty).
Doplňuji:
To, že byla zrušena diskuze některých vztekle kejhajících potrefených hus a dalších napomínaných, má též svou pádnou vypovídací hodnotu.
K otevřené odpovědi si netroufnou, dokáží jen pomlouvat zpoza buku (ve skryté diskuzi).
http://www.ne­aktuality.cz/do­maci/netoleruj­me-zabukismus/

anonym

Jsem obtížný hmyz. Pohybuji se na této poradně převážně v odborné rubrice (zvířata), mám otevřený profil (což kupodivu také někomu vadí) a ke zlaté a nějakému pofidernímu počtu bodů jsem se vypracovala tak, že jsem odpověděla na několik tisíc otázek, sama položila několik stovek otázek a jsem tady cca jeden a půl roku a vím, že jsem si odseděla poctivě mnoho hodin, kdy jsem se zabývala vypracováváním odpovědí, namísto toho, abych ten čas věnovala vydělávání skutečných peněz a ne virtuálnímu zisku bodů.
Možná to někomu (tobě) připadá nepochopitelné, tak Ti to vysvětlím ještě jednou. Můj čas jsou peníze. Čím víc času věnuji své práci, tím víc mám peněz. Tato poradna mě v podstatě zdržuje od vydělávání peněz. Beru to tady jako určitou relaxaci a zábavu, která má mít nějaký smysl navíc.
Možná v těch případech, kdy moje rada v odborné rubrice někomu pomůže, jinak mi různé hádky a „klubismus“ i podezírání bodově chudých z podvodů opravdu žíli netrhá.

Doplňuji:
oprava: to mi žíly netrhá

anonym

Chápu Tě,když to občas čteš,musíš se divit i ušima,že?Víš,kaž­dý,kdo má hodně bodů,nemá hned zavřený profil.Osobně se přiznám,že jsem ho uzavřela po určitých výpadech na mou osobu,ale pozor,byla to osoba s vysokým počtem bodů.Tak a teď mám klid.Pustím si tam jen lidi,kterým věřím,vážím si jich pro jejich znalosti,ochotu pomáhat,neboť jejich znalosti pomohly i mě.Není to hra,to tedy ne,bodíky jsou přidělovány za snahu odpovědět,pomoci jiným.Já osobně bych se viděla tak na nějakou kudlanku.Nebo mám čekat něco horšího?

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.