dust8

Souhlasíte s tím, že si Alza začala účtovat poplatek za platbu kartou?

Zdroj: https://www.mix24­.cz/alza-zacala-uctovat-poplatek-za-platbu-kartou-zakazniky-si-vzala-jako-rukojmi-pro-vyjednavani-s-bankami/

Odpovědi
Pepa25

Jiná odpověď

Článek je zavádějící: je to jen v případě firemních zákazníků resp. firemních karet.
Jinak to vyplývá z jejich síly: myslí si, že si to mohou dovolit.

Arne1

Ne, protože...

… z principu. A není to jen u firemních zákazníků ale u těch o kterých si oni myslí že jsou firma.

Hufnágl

Ano, protože...

bez diskuze.

Midoc

Ne, protože...

cochee

Ano, protože...

… tím začnou jejich zákazníci odcházet, což je super. Ať Alza chcípne.

Arne1

Ale osobně mi to je jedno, protože u nich nenakupuju