Drap

Souhlasíte s tím, aby byl v květnu zaveden další státní svátek?

Nejlepší odpověď
Kepler

No, srandisti a recesisti si to klidně můžou slavit, ale do práce stejně budou muset.

Ještě mě napadlo: slavit by se mělo výhradně oblečen v tílku od Adidas a jen v barvě signální zeleně. Kam by se hrabali Irové 🙂

Další odpovědi
bolak

Kajínek vypadá jako pitomec (hlavně když promluví) ale zas tak hloupej nebude, už tenkrát mu došlo že jako nájemnej vrah dostane doživotí i kdyby se k tomu přiznal, takže mu zbyla jediná karta, tvrdit pořád dokola že je nevinnej a doufat že jednou se najde nějakej blbec kterej mu dá milost 🙂

Zeman jako argumenty k propuštění uváděl třeba to, že ten člověk kterej ho měl najmout ani nebyl obviněnej, ale jak by to asi dopadlo, kdyby vrah šel do basy a na toho co ho najmul se nakonec nenašly dostatečný důkazy a musel by bejt shledán nevinným… To by z toho byla nakonec pěkná fraška, tak se to halt dohodlo tak, že je lepší když sedí jeden vrah, než aby neseděl žádnej. A že si to svědci nakonec rozmysleli? No to je snad jasný že když se ukázalo že jde o nájemný vraždy, že dostali bobky a jedinej kdo měl dostatečnou motivaci svědčit byl ten cigoš. Protože tomu šlo o krk, a těm svědkům by zase mohlo jít o krk kdyby ukázali na Kajínka, a podle toho to taky všechno dopadlo, takže jedinej kdo se nechal „nachytat“ byl Miloš..ale nachytat v uvozovkách, protože jemu je jedno jestli to Jirka udělal nebo ne, ale 53% obyvatel bylo pro osvobození, a on potřebuje vyhrát volby, tak dělá co musí, a jestli budou vrazi běhat po svobodě, tak on má svý bodyguardy, takže mu to může bejt jedno, a možná že jednou bude potřebovat sám někoho odstranit, takže je dobrý mít takovýho člověka, kterej mu navíc dluží menší službičku..

Jinak s tím svátkem bych moc nepočítal, Zeman se chystá znovu kandidovat, a i když to ted dle jeho zdravotního stavu vypadá, že další 5 let nevydrží (srovnej jak vypadal 2012 a 2017) a i když pravděpodobně nebude zvolenej, protože krom první kola kde dostane většinu hlasů protože obhajuje, tak ve druhém H2H statisticky nemá šanci, tak dejme tomu že se stane něco neočekávanýho a Zeman fakt bude znovu prezidentem, tak dokážeš si to představit? Další pět let v úřadě, to si nikdo nemůže dovolit o tomhle ani uvažovat o takovémhle nebezpečném precedentu, protože při tom množství skandálů které by pravděpodobně po jeho zvolení následovaly, by takové množství státní svátků mohlo ohrozit ekonomickou stabilitu státu.

Zvědavý

Myslím, že je to vynikající nápad státních svátků není nikdy dost.

pepe88

Málem sem to sežral,než sem to rozbalil xD klik.

zjentek

Souhlasím. Třeba svátek zeleně v květu. Nebo lásky k třešním, či tak něco..