Avatar uživatele
gurtens

Souhlasíte s názorem, že se veřejné mínění začíná pomalu a jistě otáčet?

https://www.no­vinky.cz/krimi/cla­nek/kopani-do-tela-biti-kamera-zachytila-drsny-utok-na-aktivisty-v-praze-40392893

Zajímavá 0 před 773 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Veřejné mínění s tím nemá co dělat. Když se mi nějaký kokot posadí na silnici a já musím někam jet, tak mu kopnu do řepy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Aktivisti coby užiteční idioti nemají co blokovat veřejné komunikace. Řekli si o problémy. Co má obyčejný řidič, který jede do práce nebo k doktorovi, co společného s požadavky extrémistů, sedících na silnici? NIC. Pokud chtějí aktivisti veřejnost na své straně, nemůžou jí nesmyslně ztěžovat život.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rančer

Fyzické násilí je špatně, o tom netřeba diskutovat. Ti lidé ale na silnici nemají co dělat, jen si pak proti sebe poštvávají další lidi.

Upravil/a: Rančer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Vůbec se řidičům nedivím.Praha je každý den totálně ucpaná,čekáte v kolonách.A pak si vám před auto sedne pár dementů a neuhnou se?Asi bych na ně taky vyběhl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

To je subjektivní názor. Nevím kam by se mělo otáčet, aby to bylo podle tebe správné. Ale názory na různá dění si dělá každý sám. Někdo se trefí, někdo ne.
Podotýkám, že ten odkaz jsem neotevřel, protože podobné weby mě nezajímají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
_Bůh_

Veřejné mínění je stále stejné. Na ničení atmosféry se kašle, nikoho to nezajímá. I proto jsou ti lidé nuceni si sedat na přechod.

Jinak netuším, proč řidičům vadí, že jsou na přechodu, když tam svítí zelená pro chodce. Doslova je bijou, když tam svítí zelená pro chodce, a stejně by nemohli jet.

Jinak, že si člověk sedne na silnici, není ŽÁDNÝM důvodem někoho napadat. Řidiči ničí klima a ještě si budou stěžovat. Doufám, že dostanou tvrdé tresty za jejich protiprávní jednání, napadání neozbrojených lidí. Ten útok na kameramana, který vůbec nebyl na přechodu, jsem nepochopil už vůbec. Ale co čekat od řidičů.

Za to fyzické napadání by měli jít sedět, podle článku jsou už řidiči prošetřováni. Taky pošlu orgánům tuhle stránku, kde Kepler a Ametyst schvalují trestný čin. Internet není anonymní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rančer

Ametyst: Velmi trefné, to by se snad těm lidem mělo napsat. Řidiči mohli spěchat nejen do práce, ale i za doktorem. Ta odpovědnost by pak šla na stranu těch aktivistů? Měla by.

Avatar uživatele
Ametyst

Rančer: Dík. Píšu „užiteční idioti“, protože je velení poslalo do terénu: ale velení má vyjednávat o svých požadavcích s radnicí, krajem,sedící na zemi ničemu nepomůžou. …obyčejní řidiči přece nevědí, o co jde.

Avatar uživatele
Rančer

Obávám se, že máte pravdu. Ale pšt. Dneska se pravidly pohrdá.

Avatar uživatele
Ametyst

Ano, dnes se všechno řeší od konce, místo od příčiny. „král je klaun a klaun je králem“ 🙂

Avatar uživatele
led

Ametyst za citát „král je klaun a klaun je králem“ včetne 🙂 úsmevu posielam palček,
…len neviem, či z ruky, alebo nohy… ozaj, palček… ale to je ktorý prst? 🙂

Avatar uživatele
Ametyst

🙂 Tak vďaka, led.

Nový příspěvek