gurtens

Souhlasíte s názorem, že se veřejné mínění začíná pomalu a jistě otáčet?

https://www.no­vinky.cz/krimi/cla­nek/kopani-do-tela-biti-kamera-zachytila-drsny-utok-na-aktivisty-v-praze-40392893

Nejlepší odpověď
Kepler

Veřejné mínění s tím nemá co dělat. Když se mi nějaký kokot posadí na silnici a já musím někam jet, tak mu kopnu do řepy.

Další odpovědi
Ametyst

Aktivisti coby užiteční idioti nemají co blokovat veřejné komunikace. Řekli si o problémy. Co má obyčejný řidič, který jede do práce nebo k doktorovi, co společného s požadavky extrémistů, sedících na silnici? NIC. Pokud chtějí aktivisti veřejnost na své straně, nemůžou jí nesmyslně ztěžovat život.

Rančer

Fyzické násilí je špatně, o tom netřeba diskutovat. Ti lidé ale na silnici nemají co dělat, jen si pak proti sebe poštvávají další lidi.

Rocker

Vůbec se řidičům nedivím.Praha je každý den totálně ucpaná,čekáte v kolonách.A pak si vám před auto sedne pár dementů a neuhnou se?Asi bych na ně taky vyběhl.

elkon

To je subjektivní názor. Nevím kam by se mělo otáčet, aby to bylo podle tebe správné. Ale názory na různá dění si dělá každý sám. Někdo se trefí, někdo ne.
Podotýkám, že ten odkaz jsem neotevřel, protože podobné weby mě nezajímají.

_Bůh_

Veřejné mínění je stále stejné. Na ničení atmosféry se kašle, nikoho to nezajímá. I proto jsou ti lidé nuceni si sedat na přechod.

Jinak netuším, proč řidičům vadí, že jsou na přechodu, když tam svítí zelená pro chodce. Doslova je bijou, když tam svítí zelená pro chodce, a stejně by nemohli jet.

Jinak, že si člověk sedne na silnici, není ŽÁDNÝM důvodem někoho napadat. Řidiči ničí klima a ještě si budou stěžovat. Doufám, že dostanou tvrdé tresty za jejich protiprávní jednání, napadání neozbrojených lidí. Ten útok na kameramana, který vůbec nebyl na přechodu, jsem nepochopil už vůbec. Ale co čekat od řidičů.

Za to fyzické napadání by měli jít sedět, podle článku jsou už řidiči prošetřováni. Taky pošlu orgánům tuhle stránku, kde Kepler a Ametyst schvalují trestný čin. Internet není anonymní.

Rančer

Ametyst: Velmi trefné, to by se snad těm lidem mělo napsat. Řidiči mohli spěchat nejen do práce, ale i za doktorem. Ta odpovědnost by pak šla na stranu těch aktivistů? Měla by.

Ametyst

Rančer: Dík. Píšu „užiteční idioti“, protože je velení poslalo do terénu: ale velení má vyjednávat o svých požadavcích s radnicí, krajem,sedící na zemi ničemu nepomůžou. …obyčejní řidiči přece nevědí, o co jde.

Rančer

Obávám se, že máte pravdu. Ale pšt. Dneska se pravidly pohrdá.

Ametyst

Ano, dnes se všechno řeší od konce, místo od příčiny. „král je klaun a klaun je králem“ 🙂

led

Ametyst za citát „král je klaun a klaun je králem“ včetne 🙂 úsmevu posielam palček,
…len neviem, či z ruky, alebo nohy… ozaj, palček… ale to je ktorý prst? 🙂

Ametyst

🙂 Tak vďaka, led.