Porkman

Souhlasíte s nápadem o přidání waleského draka na britskou vlajku?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
elkon

Jiná odpověď

Hloupý dotaz, nemáme s tím nic společného. Je to jejich věc.

Filip84

Je mi to jedno

VaclavZeman

Jiná odpověď

Já Skoty a Iry přímo téměř nesnáším. Znám se s určitými lidmi z Londýna z houseových skupin DJayů, ale to je tak vše. Jinak mě je to v podstatě jedno, jen je zarážející, co všechno Spojené království ještě před desítkami let znamenalo. Stovky let byly velmocí č.1. Měli kolonie a bohatství. Co z nich ale nyní zbylo? A ještě se musí třást, že se Skotsko od nich finálně odpojí. Takže se možná jednou budou doprošovat Walesu a dělat mu ústupky. Stejně je kdysi hodně dávno brali jako Untermensch. Můj názor. Děkuju.

Emefej

Je mi to jedno

paul1

Je mi to jedno