Avatar uživatele
Pokročilý

Souhlasíte s homosexuální adopcí?

Inspirovala mě otázka od arygnoca.
Anketa: Považujete homosexualitu za nemoc jako pedofilie, zoofilie atd.
(Já ano)
Vím, že to tu bylo předtím, ale mohli jste změnit názor atd.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 14% Ne 48% Jiné(odpověď) 38%

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele

Ne

Doplňuji:
Není to přirozené,ale spíš směšné,až k pláči - nechutné.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

Jiné(odpověď)

Doplňuji:
je to divné, máme tu ale demokracii ne? já osobně bych asi nechtěl být dítětem z rodiny dvou homosexuálů..


Avatar uživatele
Zlatý

Ano

Homosexuální rodiny běžně svoje vlastni děti maji, ženy to maji samozřejmě při opatrování potomka snazší, muži těžší. Jsem i pro adopci, pokud splní další běžná kriteria.
Vypůjčil si jednu hezkou větu, kterou jsem nedávno slyšela: Děti z nějakých nepochopitelných duvodů neřeší, co jejich rodiče dělají v posteli. :)


Avatar uživatele
Bronzový

Ano

Doplňuji:
Ne že bych z toho byl kdovíjak na větvi ale pořád... Naprostá většina homosexuálních rodin dovede dát dítěti lepší péči než dětský domov nebo sociálně (nemyslím tím finančně) slabá rodina (zkrátka rodiče, co nemají o výchovu a rozvoj a vůbec o sovje děti, zájem).


Avatar uživatele
Zlatý

Jiné(odpověď)

ono je to totiž tak:

za posledných cca 20 rokov (+-) sa začalo o homosexualite hovoriť - a to nie iba u nás, po tzv. zisku slobody, ale i vo svete.

zabúda sa však na pôvodný význam tohoto slova - homosexualita: pohlavný styk medzi jedincami rovnakého pohlavia (o nejakom duševnom vzťahu ani slovo).
a to je deviácia.

vzťahy medzi ľuďmi ako sociálnymi tvormi existujú odjakživa, tekže nevidím problém v tom, keď chlap má rád chlapa, žena ženu - ale to nie je homosexualita. pokiaľ tento vzťah prebieha bez perverzností, nič proti tomu, i ja sám mám kopec kamarátov a nikdy ma nenapadlo sa s nimi vyspať - a to z prostého dôvodu: napriek kladnému vzťahu ma sexuálne nevzrušujú (čo je v poriadku).

preto napr. výchovu detí matkou v spoločnej domácnosti s babičkou bez prítomnosti mužského elementu nemožno porovnávať s výchovou v homosexuálnom páre.

toľko k tomu, čo je homosexualita.

z toho vyplýva i odpoveď na otázku "Souhlasíte s homosexuální adopcí?":
nie, nesúhlasím.

ohľadne otázky "Anketa: Považujete homosexualitu za nemoc jako pedofilie, zoofilie atd." existuje iba jediná správna odpoveď:
pokiaľ považujeme všetko, čo spôsobuje pohlavné vzrušenie a nie je to jedinec opačného pohlavia, za chorobné (deviáciu), tak potom jednoznačne je homosexuál (v duchu sexuálnej orientácie) jednoznačne chorý jedinec.

záverom:
zverenie detí do výchovy párom rovnakého pohlavia, ktoré spoju aktívne pohlavne žijú (homosexuáli, lesby), považujem za jeden veľký sociologický pokus, ktorého obete sú známe vopred (deti).

;-Q


Avatar uživatele
Zlatý

Jiné(odpověď)

Mého kamaráda vychovávali matka a její sestra a babička,nic podivného jsem na něm nepozoroval že by byl nějak tím postižen.


Avatar uživatele
Pokročilý

Ano

Ano souhlasím, že můžou homosexuálové adoptovat dítě. Mohou mu dát daleko lepší péči, než v dětských domovech :)


Avatar uživatele
Bronzový

Avatar uživatele
Stříbrný

Jiné(odpověď)

To jsi opravdu takový idiot, že si myslíš, že během jednoho dne všichni změníme názor a je nutné dotaz zopakovat?

A mimochodem, vůbec jsem nepochopil, na co se ptáš. Nejprve na adopci, pak na nemoc... Možná, než opakovat otázky, sis měl jít pro inteligenci, když se rozdávala.


Avatar uživatele
Zlatý

Ne


Avatar uživatele
Zlatý

Jiné(odpověď)

Doplňuji:
Pěstounství snad, adopci ne.


Avatar uživatele
Bronzový

Ne

Doplňuji:
Pokud dítě bude žít v homosexuálním prostředí, bude toto chování považovat za standard. A v dospělosti se tak může chovat i když se tak nebude cítit.


Avatar uživatele
Stříbrný

Ne

Vůbec nesouhlasím s adopcí, a je přitom zcela bezpředmětné, jestli se to nazývá nemocí nebo fóbií:D


Avatar uživatele
Pokročilý

Ne


Avatar uživatele
Pokročilý

Ne


Avatar uživatele
Pokročilý

Jiné(odpověď)

Doplňuji:
Dve zeny kdyz maji dite tak bych rekl ze by to fungovalo lip nez s dvema chlapy, protoze zeny maji vetsi matersky cit. Taky bych nechtel byt synem takovych paru. Takze zena + zena mozna, muz + muz vubec, muz + zena znacka ideal.


Avatar uživatele
Bronzový

Ne


Avatar uživatele
Pokročilý

Ne


Avatar uživatele
Bronzový

Jiné(odpověď)

Ano- souhlasím s adopcí dětí do rodin homosexuálních párů. Kromě toho, že by to těmto párům umožnilo si adoptovat děti, které jsou odložené v dětských domovech, tak to hlavně po právní stránce vyřeší problém, který tu bez povolené adopce momentálně vzniká.

Není asi tajemstvím, že i bez právně povolené adopce některé tyto páry děti mají. Co bude ale s dítětem, pakliže v takovém manželství- reg.partnerství onen biologický rodič zemře? Bude smět dítě po právní stránce zůstat s nebiologickým rodičem, na které je zvyklé? Pakliže zemře nebiologický rodič, bude smět dítě po něm/ní dědit? Těch příkladů je víc, stačí se zamyslet...

Ono nejde jen o adopci tak, jak si jí asi většina představuje- v podobě osvojení si/ adoptování si zcela cizího dítěte z ústavu. Ono jde i o úpravu práv v případě adopce, kdy v tom svazku jeden z partnerů dítě má, dítě vyrůstá v jejich péči a druhého z biologických rodičů třeba ani nezná...

Ne- homosexualitu za nemoc nepovažuji...


Avatar uživatele
Bronzový

Jiné(odpověď)

Nepovažuju to za nemoc jako je pedofilie, nebo zoofilie. Já osobně bych proti adopci nic neměla, ale bála bych se jak ty děti z homosexuálních rodin budou přijímáni ostatními lidmi (společnost, spolužáci, ale i rodiče z heterosexuálních (hlavně tedy homofóbních) rodin).


Avatar uživatele
Registrovaný

Ne

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Bronzový

Nevíteto?

ahold: Trochu nedomyšlený, ne?Jaktože děti ze heterosexuálních rodin nepřijali toto chování za standart a jsou z nich někdy homosexuálové?

Avatar uživatele
Zlatý

arygnoc

pretože sú chorí.
akákoľvek anomália (i v sexuálnej orientácii) sa nazýva choroba.

;-Q

Avatar uživatele
Bronzový

Nevíteto?

Ale i tak, když se u nich objevila tahle choroba v heterosexuálním prostředí tak to znamená, že lidi můžou v homosexuálním prostředí vyrůst jako zdraví. Zdá se, že jestli budou v tomhle ohledu zdraví, nebo chorý nezáleží na tom v jaké rodině vyrostli. Jestli zdravé (hetero) nebo choré (homo). Protože jinak by přece všichni z hetero rodin museli být hetero. Narážím hlavně na to, že tahle orientace, nebo teda choroba souvisí s tím v jaké rodině ty děti vyrostli. Vzhledem k dřívějších sňatkům kde se brali jenom heterosexuálové by tato choroba teda vůbec neměla existovat a přesto existovala.

Avatar uživatele
Zlatý

arygnoc

v medicíne to máte tak - všetko je viac menej štatistika.

štatisticky na rakovinu hovoria, že zomrie okolo 30% všetkých, ktorých ochorenie postihne (všetky formy rakoviny).

rakovina pľúc postihuje 20% žienm ktoré nikdy nevyfajčili ani cigaretu, ...
4% populácie sa narodia s poruchou sexuálnej orientácie.

homosexuálnym párom sa narodí ale 0% detí s poruchou sexuálnej orientácie (štatisticky sú na tom teda lepšie, lenže - štatisticky je ich pôrodnosť [prirodzeným spôsobom] tiež 0%).

atď atď atď.

bez ohľadu na to, ako sa pozeráme na túto problematiku, je zverenie detí do výchovy homosexuálnym párom jedna veľká neznáma - homosexuálni jedinci sú v drtivej miere promiskuitní jedinci (netvrdím, že všetci), riziko pohlavných ochorení pre rizikové techniky je omnoho väčšie, nehovoriac o "výchove" dieťaťa v ohľade čo je normálne a čo je nie je normálne (z hľadiska koho?).

jednozančne sa jedná o pokus, a okiaľ viem, pokusy na ľuďoch sú zakázané, vidím riziká väčšie ako osoh.

mimochodom:
už dnes u heterosexuálnych pároch často (bezdôvodne) obviňujeme otcov z pedofílie, lebo sa s dieťaťom kúpe, spí s ním ... - a ako to bude u páru muž-muž, ktorý bude vychovávať adoptované dievča? a nebude to dievča v dospelosti trpieť traumou, lebo nemá pišuliaka a bude sa cítiť vo vzťahu s mužom menejcenná (normálne je pre ňu sex pišuliak-pišuliak, tak to pozná od "rodičov")?

takže nejaké "ale i tak" je nabádanie na pokusy na deťoch, a to zákony zakazujú.

;-Q

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1124
Zlatý marci1 873
Zlatý quentos 652
Zlatý iceT 625
Zlatý hanulka11 536
Zlatý annas 502
Zlatý panenka 488
Zlatý ivzez 464
Zlatý led 446
Zlatý zjentek 421

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.