mokrygorky

Souhlasíte s homosexuální adopcí?

Inspirovala mě otázka od arygnoca.
Anketa: Považujete homosexualitu za nemoc jako pedofilie, zoofilie atd.
(Já ano)
Vím, že to tu bylo předtím, ale mohli jste změnit názor atd.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Doplňuji:
Není to přirozené,ale spíš směšné,až k pláči – nechutné.

Další odpovědi
postcd

Jiné(odpověď)

Doplňuji:
je to divné, máme tu ale demokracii ne? já osobně bych asi nechtěl být dítětem z rodiny dvou homosexuálů..

kapka

Ano

Homosexuální rodiny běžně svoje vlastni děti maji, ženy to maji samozřejmě při opatrování potomka snazší, muži těžší. Jsem i pro adopci, pokud splní další běžná kriteria.
Vypůjčil si jednu hezkou větu, kterou jsem nedávno slyšela: Děti z nějakých nepochopitelných duvodů neřeší, co jejich rodiče dělají v posteli. :)

jpau

Ano

Doplňuji:
Ne že bych z toho byl kdovíjak na větvi ale pořád… Naprostá většina homosexuálních rodin dovede dát dítěti lepší péči než dětský domov nebo sociálně (nemyslím tím finančně) slabá rodina (zkrátka rodiče, co nemají o výchovu a rozvoj a vůbec o sovje děti, zájem).

arygnoc

Jiné(odpověď)

ono je to totiž tak:

za posledných cca 20 rokov (±) sa začalo o homosexualite hovoriť – a to nie iba u nás, po tzv. zisku slobody, ale i vo svete.

zabúda sa však na pôvodný význam tohoto slova – homosexualita: pohlavný styk medzi jedincami rovnakého pohlavia (o nejakom duševnom vzťahu ani slovo).
a to je deviácia.

vzťahy medzi ľuďmi ako sociálnymi tvormi existujú odjakživa, tekže nevidím problém v tom, keď chlap má rád chlapa, žena ženu – ale to nie je homosexualita. pokiaľ tento vzťah prebieha bez perverzností, nič proti tomu, i ja sám mám kopec kamarátov a nikdy ma nenapadlo sa s nimi vyspať – a to z prostého dôvodu: napriek kladnému vzťahu ma sexuálne nevzrušujú (čo je v poriadku).

preto napr. výchovu detí matkou v spoločnej domácnosti s babičkou bez prítomnosti mužského elementu nemožno porovnávať s výchovou v homosexuálnom pá­re.

toľko k tomu, čo je homosexualita.

z toho vyplýva i odpoveď na otázku „Souhlasíte s homosexuální adopcí?“:
nie, nesúhlasím.

ohľadne otázky „Anketa: Považujete homosexualitu za nemoc jako pedofilie, zoofilie atd.“ existuje iba jediná správna odpoveď:
pokiaľ považujeme všetko, čo spôsobuje pohlavné vzrušenie a nie je to jedinec opačného pohlavia, za chorobné (deviáciu), tak potom jednoznačne je homosexuál (v duchu sexuálnej orientácie) jednoznačne chorý jedinec.

záverom:
zverenie detí do výchovy párom rovnakého pohlavia, ktoré spoju aktívne pohlavne žijú (homosexuáli, lesby), považujem za jeden veľký sociologický pokus, ktorého obete sú známe vopred (deti).

;-Q

dědapetr

Jiné(odpověď)

Mého kamaráda vychovávali matka a její sestra a babička,nic podivného jsem na něm nepozoroval že by byl nějak tím postižen.

Mrs.Styles

Ano

Ano souhlasím, že můžou homosexuálové adoptovat dítě. Mohou mu dát daleko lepší péči, než v dětských domovech :)

setapouch

Jiné(odpověď)

To jsi opravdu takový idiot, že si myslíš, že během jednoho dne všichni změníme názor a je nutné dotaz zopakovat?

A mimochodem, vůbec jsem nepochopil, na co se ptáš. Nejprve na adopci, pak na nemoc… Možná, než opakovat otázky, sis měl jít pro inteligenci, když se rozdávala.

Pájo

Ne

Drap

Jiné(odpověď)

Doplňuji:
Pěstounství snad, adopci ne.

ahold

Ne

Doplňuji:
Pokud dítě bude žít v homosexuálním prostředí, bude toto chování považovat za standard. A v dospělosti se tak může chovat i když se tak nebude cítit.

Agneta

Ne

Vůbec nesouhlasím s adopcí, a je přitom zcela bezpředmětné, jestli se to nazývá nemocí nebo fóbií:D

Adam R

Ne

kesim

Ne

(O_o)

Jiné(odpověď)

Doplňuji:
Dve zeny kdyz maji dite tak bych rekl ze by to fungovalo lip nez s dvema chlapy, protoze zeny maji vetsi matersky cit. Taky bych nechtel byt synem takovych paru. Takze zena + zena mozna, muz + muz vubec, muz + zena znacka ideal.

jáára

Ne

NelieM

Ne

ratava

Jiné(odpověď)

Ano- souhlasím s adopcí dětí do rodin homosexuálních párů. Kromě toho, že by to těmto párům umožnilo si adoptovat děti, které jsou odložené v dětských domovech, tak to hlavně po právní stránce vyřeší problém, který tu bez povolené adopce momentálně vzniká.

Není asi tajemstvím, že i bez právně povolené adopce některé tyto páry děti mají. Co bude ale s dítětem, pakliže v takovém manželství- reg.partnerství onen biologický rodič zemře? Bude smět dítě po právní stránce zůstat s nebiologickým rodičem, na které je zvyklé? Pakliže zemře nebiologický rodič, bude smět dítě po něm/ní dědit? Těch příkladů je víc, stačí se zamyslet…

Ono nejde jen o adopci tak, jak si jí asi většina představuje- v podobě osvojení si/ adoptování si zcela cizího dítěte z ústavu. Ono jde i o úpravu práv v případě adopce, kdy v tom svazku jeden z partnerů dítě má, dítě vyrůstá v jejich péči a druhého z biologických rodičů třeba ani nezná…

Ne- homosexualitu za nemoc nepovažuji…

Nevíteto?

Jiné(odpověď)

Nepovažuju to za nemoc jako je pedofilie, nebo zoofilie. Já osobně bych proti adopci nic neměla, ale bála bych se jak ty děti z homosexuálních rodin budou přijímáni ostatními lidmi (společnost, spolužáci, ale i rodiče z heterosexuálních (hlavně tedy homofóbních) rodin).

Mišat

Ne

Nevíteto?

ahold: Trochu nedomyšlený, ne?Jaktože děti ze heterosexuálních rodin nepřijali toto chování za standart a jsou z nich někdy homosexuálové?

arygnoc

pretože sú chorí.
akákoľvek anomália (i v sexuálnej orientácii) sa nazýva choroba.

;-Q

Nevíteto?

Ale i tak, když se u nich objevila tahle choroba v heterosexuálním prostředí tak to znamená, že lidi můžou v homosexuálním prostředí vyrůst jako zdraví. Zdá se, že jestli budou v tomhle ohledu zdraví, nebo chorý nezáleží na tom v jaké rodině vyrostli. Jestli zdravé (hetero) nebo choré (homo). Protože jinak by přece všichni z hetero rodin museli být hetero. Narážím hlavně na to, že tahle orientace, nebo teda choroba souvisí s tím v jaké rodině ty děti vyrostli. Vzhledem k dřívějších sňatkům kde se brali jenom heterosexuálové by tato choroba teda vůbec neměla existovat a přesto existovala.

arygnoc

v medicíne to máte tak – všetko je viac menej štatistika.

štatisticky na rakovinu hovoria, že zomrie okolo 30% všetkých, ktorých ochorenie postihne (všetky formy rakoviny).

rakovina pľúc postihuje 20% žienm ktoré nikdy nevyfajčili ani cigaretu, …
4% populácie sa narodia s poruchou sexuálnej orientácie.

homosexuálnym párom sa narodí ale 0% detí s poruchou sexuálnej orientácie (štatisticky sú na tom teda lepšie, lenže – štatisticky je ich pôrodnosť [prirodzeným spôsobom] tiež 0%).

atď atď atď.

bez ohľadu na to, ako sa pozeráme na túto problematiku, je zverenie detí do výchovy homosexuálnym párom jedna veľká neznáma – homosexuálni jedinci sú v drtivej miere promiskuitní jedinci (netvrdím, že všetci), riziko pohlavných ochorení pre rizikové techniky je omnoho väčšie, nehovoriac o „výchove“ dieťaťa v ohľade čo je normálne a čo je nie je normálne (z hľadiska koho?).

jednozančne sa jedná o pokus, a okiaľ viem, pokusy na ľuďoch sú zakázané, vidím riziká väčšie ako osoh.

mimochodom:
už dnes u heterosexuálnych pároch často (bezdôvodne) obviňujeme otcov z pedofílie, lebo sa s dieťaťom kúpe, spí s ním … – a ako to bude u páru muž-muž, ktorý bude vychovávať adoptované dievča? a nebude to dievča v dospelosti trpieť traumou, lebo nemá pišuliaka a bude sa cítiť vo vzťahu s mužom menejcenná (normálne je pre ňu sex pišuliak-pišuliak, tak to pozná od „rodičov“)?

takže nejaké „ale i tak“ je nabádanie na pokusy na deťoch, a to zákony zakazujú.

;-Q