annas

Souhlasíte s citátem, že pokrok závisí na chování lidí?

„Pokrok není to, že za pár hodin obletím planetu v supermoderním letadle. To je jen technický rozvoj. Pokrok je zatím v nedohlednu. Jeho základna je v lidských srdcích. Skutečný pokrok nastane tehdy, až se lidé začnou konečně chovat jako lidé.“ (Jan Petránek)

Odpovědi
ten který je

Je to pravda.Pana Petránka mám moc rád.Je to moudrý člověk.

rynek878

Naprosto souhlasím s ten který je,též rád poslouchám myšlenky a rozbory pana Petránka.

venkovan

Popravdě – lidi se chovají jako lidi. To, že se budeme mít rádi je jen vize kterou bychom uvítali, ale je v rozporu s přírodními zákony.