Odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Chci to komplikovat ještě jinak

Hlasitý odpor proti blonďaté herečce zřejmě pochází z hlasité menšiny, jak už nás život učí.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Chci to komplikovat ještě jinak

To je zvláštní, co někomu vadí. Jednou je to stranická příslušnost, pak barva, pak národ, náboženství, pak něco na těle. Je někdo ideál. Nesuďte, abyste nebyli souzeni. Za chvíli to bude třídění dle výše majetku, kde jste byli na dovolené a jiné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

Souhlasím

… co je špatného na homosexuální ženě černé pleti ??? v době, kdy jsou tři pohlaví, je vidět, že autoři petice mají starý puritánsky americký názor, nejni nad konzervativce …
…bylo by lepší, kdyby to hrál černý, bezpohlavní, netradičně orientovaný blonďák, středního věku (nesmí docházet ani k diskriminaci ohledně stáří), pokuď možno obřezaný muslim, jež sympatizuje s katolíky >>> to by byl teprve kumšt, todle se dá zmáknout levou zadní …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bobek 2

Chci to komplikovat ještě jinak

Určitě by měla být ještě muslimského vyznání, na vozíku a hluchoslepá. Mohla by mít ještě ADHD a dysgrafii a být levačka, autistka, schizofrenička a vysoce citlivá osoba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nesouhlasím

Daná komiksová postava má mít bílou pleť, takže jsem proti. Je to stejné, jako kdyby Achilea ve filmu Trója hrál černoch.

Naopak postavy, které jsou černé, mají hrát černoši.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Chci to komplikovat ještě jinak

Ne jenom homosexuální, navíc by měla být i trans.

Upravil/a: autacek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Chci to komplikovat ještě jinak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nesouhlasím

Film se mi líbil, komiksy neznám, nemám tudíž možnost posuzovat, a v podstatě mi to ani nepřísluší. Ovšem jedno je jasné, lidi jsou snadno ovlivnitelné stádo, a petice stejně ničemu nepomůže, lidi ze studia to zřejmě nějak moc neovlivní.
To je to stejné, jak lidi podepisovali petici za přetočení poslední řady Hry o trůny, protože někomu se nelíbil konec. Bodejť, když celá knižní verze není hotová a není čím se inspirovat a od čeho se odpíchnout, akorát se zbytečně čeká, až pan spisovatel najde čas na dopsání a bůhví, jestli toho času bude mít dost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Chci to komplikovat ještě jinak

Je mi to volný.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Chci to komplikovat ještě jinak

Marvel mě nezajímá, i když chápu, že je to významná popkulturní záležitost (srovnatelná třeba s Bondem). S Bondem se dá srovnat i diskuse o jeho obsazení hlavní postavy – také je objevil požadavek, aby to nebyl Daniel Craig, ale ideálně nějaký černoch. Považuju to za trollení a podobným názorů a peticím se dostává větší pozornosti, než reálně zasluhují. (Mmch v další bondovce No Time to Die bude hrát zase Craig).

Upravil/a: Pepa25

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DoTazatel

Nesouhlasím

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Nechápu, proč tolik z vás to naoko komplikuje ještě jinak. Přitom Ametyst jasný nesouhlas, autacek souhlas, kelt souhlas a jedinej kdo všechno komplikuje je tady Drap. D;

před 1513 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek