leporela22

soubory které nejsou vidět

Dobrý den mám otázku v pc mám soubory které normálně nemají být viět jednou sem to zapnul ale už nevím jak to zrušit děkuji

Nejlepší odpověď
Bedy

Klikněte na soubor pravým tlačítkem myši, zvolte Vlastnosti a tam nastavte atribut Skrytý.

Ale i tak se dají skryté soubory zobrazit, stačí totiž skočit do Start-Ovládací panely-Možnosti složky a tam si zašrktnout Zobrazovat skryté soubory a složky.

Další odpovědi
huxa

zobrazit skryté soubory a složky a zde si to najdi a nastav, popř. je na to i na youtube nějaký tutoriál

zjentek

najeď tam zpět a někde v levém horním rohu uvidíš něco jako „skrýt obsah složky“. To bude ono .) Nejlepší bude dopsat tady, co chceš skrýt za složku

badisko

ktere soubory bud konkretnejsi…