Sony xperia S

Na mobilu sony xperia s se mi rychle vybiji baterka kdzy hraju nebo jsem na internetu nevite jak udelat aby utikala pomalu ?

Doplňuji:
a jeste ma mit telefon 32gb ale kdyz otevru uloziste pise tam 25 .

Nejlepší odpověď
Bedy

Ta baterka nemá kdovíjak velkou výdrž a samozřejmě hraním náročných her se rychleji vybije. Řešením je hry nehrát nebo aspoň zkusit pozakázat některé programy a funkce na pozadí jako třeba bluetooth nebo kecálky (ICQ, Facebook Chat apod.). I zapnutý antivir na pozadí je trochu znát nejen na výkonu, ale i výdrži baterky, tak před hraním hry, pokud se nepřipojuje na internet, tak dočasně zakázat.

Další odpovědi
cochee

Já myslím, že to je normální a nejen u xperie – více zatěžuješ procesor, který víc žere – u internetu zas dělá spotřebu zapnutá wifina.
Doplňuji:
No ano, ten operační systém taky nějakou paměť potřebuje ke své funkčnosti, tak si svoji porci ukousne. Nikdy nemáš na žádném smartphonu k dispozici plnou velikost paměti RAM, tak , jak ji deklaruje výrobce.