anetadela1

Šokující zjištění!!!

Já si nejsem jistá, možná už se to tady rozebíralo, ale do doby než jsem právě shlédla profil quentose, mě nebavilo něco s někým rozebírat. Viděli jste ho také? Každá jeho otázka má minimálně 3 hvězdičky a ty první mají i 5 hv. Tak mě nenapadlo nic jiného, než se si to dává sám (vím že musí mít víc profilů). Nebo je tady snad někdo kdo mu dává pokaždé hvězdičku? Já teda nevím, ale zas tak zajímavé otázky nemá. Nebo jestli se mýlím, tak to napište. U mě po tomhle zjištění začali odpovědi.cz klestat na hodnotě…a hlavně uživatel quentos a to jsem si o něm myslela jen to dobré…
Doplňuji:
Pro Bubcu: mě to taky unavuje, právě proto jsem většinou na podobný otázky neodpovídala. Ale tohle mě dostalo…tak se nerozčilujte a omlouvám se vám :)
PS: a omlouvám se i ostatním jestli je rozčílím a prosím, jestli chcete neodpovídejte. ALe já se prostě už musela zeptat a ráda bych věděla jestli quentos podvání nebo je tak dokonalej a každej mu tu hvězdu dá. Jestli ano, tak se mu omluvím. Jinak to fakt víc řešit nechci.

Nejlepší odpověď
annas

Také se mně hodnocení občas nelíbí. Ale musím přiznat, že Quentos osobně za to nemůže. Má zřejmě víc příznivců než ostatní. Pochybuji, že by si body naděloval sám z jiné adresy.

Další odpovědi
anonym

Unavuje mě politikaření,stu­pidní pseudozávody o infantilní bodíky,zjevná snaha o manipulaci,a to pro mě z dost těžce akceptovatelných důvodů. Už si hledám něco jiného,možná jsem to našel,je to trochu ostřejší,ale stravitelnější. Tuto odpověď beru i jako test.

ReHu

A navíc ten nadpis > Šokující zjištění!!!

ReHu

Opravdu nechápu, proč pořád a stále dokola řešíte palce a body. Myslím, že to je tady o tom chtít nebo nechtít na něco odpovědět či se něco dozvěděrt.
A co se týče důvěryhodnosti Odpovědí.cz, myslím, že to je tady o odpovědích široké veřejnosti.
Pokud by ani při spuštění stránek body nebyly a pouze jste se tu něco dověděli, tak byste sem nechodili? To sem chodíte jen sbírat body a kontrolovat ostatní „konkurenci“?

annas

Ještě jsem chtěla doplnit odpověď, ale otázku jste uzavřela.
Rovněž jsem pochybovala nad počtem hvězdiček u otázek, ale to vysvětlil GangstaHelper. Někomu se zdá otázka zajímavá, časem se k ní vrátí a přečte odpověď.
Těší mě, že zmizely červené palce, protože nejen kvůli jejich nespravedlivému udělování jsem na čas odešla. Vrátila jsem se, protože jsem postrádala spřízněné duše.
Proto se raději neohlížím zpět, ale snažím se, abych pomohla tazateli, i když se někdy nedovím, zda je tomu tak. Buď lze odejít, nebo se smířit s tím, že všude žijí lidé.

standa

Proto se raději neohlížím zpět, ale snažím se, abych pomohla tazateli, i když se někdy nedovím, zda je tomu tak

TUTO VĚTU PODEPISUJI 🙂

standa

Bože, proč to řešíte ?
Dobře, quentos odpoví, že „rýmá trvá 7 dní“, ale taky může odpovědět že „rýma trvá týden“… a víme, co je prokazatelná pravda 🙂

Soustředně me se na to, co jsme dělali dosud, odpovídejme na otázky a ´emoce´ dejme stranou, ty patří kdyžtak na jiný web a nebo do části zvaná DISKUZE K OTÁZCE.

A fakt to víc neřešte 🙂

anetadela1

Pro annas: taky bych byla ráda a věřila mu. Už jsem se zmínila, že jsem si o něm myslela jen dobré, ale po tomle, se mi zdá, že nás tahá za nos…

anonym

Není za co se omlouvat.Rozčílený nejsem.To by bylo jednoduché.Spíš malinko znechucený,hlavně z faktu,že lidé jsou takoví,jací jsou.Vím to,už velmi dlouho,ale vždy mě to „dostane“.
A tohle tedy opravdu není konec světa.