Sociální pojištění a práce na Slovensku.Bude to zaměstnavatel platit do Čech nebo se budu muset přihlásit tam na soc.?

Práce na Slovensku a socialni pojištění.

Odpovědi
standa

Pokud jste jako cizinka zaměstnána u slovenského zaměstnavatele, tak se otázkou pojištění (sociální ani zdravotní) nemusíte zabývat, vyřeší to za vás zaměstnavatel. Pojišťovny vám pak ´domů´ pošlou určitý tiskopis, který jim podepsaný vrátíte a je to vyřízené.

Jiné téma je přihlášení se k pobytu na útvaru cizinecké policie SR…