pat a mat

Sociální dávky

Je pravda že pokud osoba z předešlého skromějšího přijmu postavila domek tak se má zato že se o sebe dokáže postarat třeba tak že domek prodá spekulantovi který jí tam nechá i několik měsíců bydlet nemá tedy nárok na sociální dávku zatímco někdo jiný s původně slušným příjmem který však prolil hrdlem je považovám za „potřebného“ ?

Nejlepší odpověď
Drap

Zatím to tak neni, ale nedivil bych se tomu, kdyby to dost brzy naše vláda zavedla