dust8

Snižuje se častým proplachováním ledvin možnost vzniku rakoviny, tak jako se např snižuje rakovina prostaty mastubacemi?

Odpovědi
Janovicak

Nevím jestli se snižuje možnost vzniku rakoviny ale min. ze sebe dostáváš odpadní látky které se v ledvinách nahromadí, a ty by potenciálně mohly časem zvyšovat riziko vzniku rakoviny. Ale moc bych to s tím nepřeháněl. Ono když je něčeho moc, tak to škodí stejně tak.

Frontinus

Ne, nesnižuje. „Průtok“ funkčním parenchymem ledvin je poměrně vysoký, vyšší příjem tekutin je v tomto smyslu jen takovým plivnutím do moře.

Janovicak: Ne, takhle skutečně ledviny nefungují, nic se v nich neusazuje.

Frontinus

Janovicak: Ne, takhle skutečně ledviny nefungují, nic se v nich neusazuje. Lidské tělo je mnohem složitější a „lépe vyladěné“, než si asi dovedeš představit, rozhodně je chybou si ho představovat jako „kyblík na chemikálie“. Pokud tě to skutečně zajímá, doporučuji nejprve pořádně studovat biologii člověka a až pak se pouštět do spekulací. V opačném případě se ti také může podařit zanést si hlavu hromadou pitomostí, které ti budou vzhledem k malým znalostem dávat smysl.