Avatar uživatele
dagry

SMS nepatřící vám !!!

Když vám přijde sms, která není určena vám, napíšete tomu dotyčnému zpět, že se zmýlil?

Já ano, vždycky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Losos před 5141 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

odpovím jen /omyl/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vagra

Nešťastníka prozvoním,pokud se ozve,tak mu řeknu,že se spletl.Co když je ta zpráva hodně důležitá?On si nevšimne,že ji poslal jinde než chtěl?Tak má možnost chybu napravit,když bude chtít.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Ano, odepisuji.Napíši, že je to omyl. Ty dvě koruny, které mne stojí jedna SMSka, mne nezabijí ;o).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Já taky odpovím, že to byl omyl. Protože i mě se stalo, že jsem sms odeslala jinam a pak mi ten dotyčný napsal, že to byl omyl. Pak jsem ráda, že vím, že to nedostal ten co měl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Já ne, ale ráda si jí přečtu(jsem zvědavá)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
infant

Pokud je z obsahu zřejmé, že člověku pro kterého byla sms určena by informace v sms chyběla, tak na to upozorním, popřípadně přepošlu dál.
Stává se mi to docela často, protože díky svému jménu jsem většinou první v seznamu.

Zdroj: infant.blog.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano odpovím že se jedná o omyl.Už se mi to jednou stalo omylem mi napsal kluk že mě počká ne u tesca ale na čechové v Brně ihned jsem mu napsala že se jedná o omyl pak mi napsal zpět že se mi omlouvá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Ano napíšu ,že jde o omyl.Někdy je to pěkný počteníčko a myslím,že je odesílateli i trapně,protože mě by bylo taky.Stane se…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tombik

Proč? Nebudu plácat kredit kvůli někomu, kdo ani neumí napsat číslo. Ale klidně si ji přečtu :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já taky neodepisuji zpět.Prostě sms smažu a je to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Eloška

Odpovím, že to bude nejspíš omyl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek