dagry

SMS nepatřící vám !!!

Když vám přijde sms, která není určena vám, napíšete tomu dotyčnému zpět, že se zmýlil?

Já ano, vždycky.

Nejlepší odpověď
kropitko

odpovím jen /omyl/

Další odpovědi
vagra

Nešťastníka prozvoním,pokud se ozve,tak mu řeknu,že se spletl.Co když je ta zpráva hodně důležitá?On si nevšimne,že ji poslal jinde než chtěl?Tak má možnost chybu napravit,když bude chtít.

Jahoda

Ano, odepisuji.Napíši, že je to omyl. Ty dvě koruny, které mne stojí jedna SMSka, mne nezabijí ;o).

anetadela1

Já taky odpovím, že to byl omyl. Protože i mě se stalo, že jsem sms odeslala jinam a pak mi ten dotyčný napsal, že to byl omyl. Pak jsem ráda, že vím, že to nedostal ten co měl.

iwetax

Já ne, ale ráda si jí přečtu(jsem zvědavá)

infant

Pokud je z obsahu zřejmé, že člověku pro kterého byla sms určena by informace v sms chyběla, tak na to upozorním, popřípadně přepošlu dál.
Stává se mi to docela často, protože díky svému jménu jsem většinou první v seznamu.

Zdroj: infant.blog.cz

panenka

Ano odpovím že se jedná o omyl.Už se mi to jednou stalo omylem mi napsal kluk že mě počká ne u tesca ale na čechové v Brně ihned jsem mu napsala že se jedná o omyl pak mi napsal zpět že se mi omlouvá.

vecernice

Ano napíšu ,že jde o omyl.Někdy je to pěkný počteníčko a myslím,že je odesílateli i trapně,protože mě by bylo taky.Stane se…

Tombik

Proč? Nebudu plácat kredit kvůli někomu, kdo ani neumí napsat číslo. Ale klidně si ji přečtu :)

Džanička

Já taky neodepisuji zpět.Prostě sms smažu a je to.

Eloška

Odpovím, že to bude nejspíš omyl.