hanulka11

Smím vám popřát pěkný pátek?Také je u vás zataženo?

A vařím kávu

http://img.na­dapenny.com/t20/111­05/nadap014319236­970237.jpg
Doplňuji:
Tak děkuji za dortíček a za vaše přání

Nejlepší odpověď
dědapetr

V Brně je nádherně slunečno,děkuji za přání i já přeji krásný den pátek.

Další odpovědi
franku

Zlínsko hlásí,že se vyčasuje a už začíná svítit sluníčko.Přeji všem hezký pátek a příjemný víkend.

ten který je

Praha zataženo a mírně poprchává.Kávu si dám s Vámi Hanulko a prosil bych jeden cukřík.Ještě jsem Vám koupil ke kávě zákusek.:-)
http://img.na­dapenny.com/t20/111­05/nadap051654604­460230.jpg

anonym

U nas " na zapade " – slunicko , zatazeno, slunicko, zatazeno … a preji take vsem hezky patek , hezky vikend , hezky pristi tyden , hezky kveten , hezke prazdniny a dovolene , vesele Vanoce … uff – a mam splneno. 🙂-iv- P.S. Hanulko , nenapsala jsem to jako ironii , ale pouze pro " pobaveni " – je to mile od vas vsech co prejete. :)

coco

Kosa ,kosa a zase kosa…:(
Pod Jeseníkama…

GM

Děkuji za přání. Nebojte se nic, o víkendu bude pěkně, mám totiž pracovní víkend, už se chystám na noc do práce.Škaredě je, když mám volno – viz st, čt.HEZKY SI TADY TEN VÍKEND UŽIJTE!