FolgoreCZ

Smí se do vlašimského zámeckého parku se psem?

Na jejich stránkách jsem o tom nenašel zmínku. Logika by říkala, že ano, ale už jsem viděl i stupidnější zákazy. A případně volně, nebo pouze na vodítku, nevíte někdo? Děkuji.

Odpovědi
Edison

Opět nezvládnuté hledání googlem. Ale budiž: čl. 2, odst. 2, písm. d) Návštěvního řádu: V parku je zakázáno nechat v parku volně pobíhat psy, pohyb psů je povolen pouze na vodítku. A písm. i) téhož: vodit na dětské hřiště zvířata

Zdroj: http://www.mesto-vlasim.cz/view­file.asp?file=19077