rrihamirek1

Smejete se stejne jako Fiala, Rakusan a Jurecka tomu, ze sebrali 14 miliard ze zdravotni pece pro obcany? Viz video.

https://youtu­.be/i4amuHvCA­Yg?t=9

V case od 0:20 se zacnou nerizene smat, kdyz se resi tema odebrani penez ze zdravotni pece pro obcany. Je tohle normalni? Takova AROGANCE MOCI A OPILOST MOCI, to tu nebylo od roku 1993!!!

Nejlepší odpověď
zjentek

I ten tupý doktor Husák měl z něčeho bobky. Však tihle modro/fialoví langeři, topolánci a charakterově obdobní už bohužel nemají zábrany/bobky vůbec z ničeho 🤷‍♂️