Kamínek

Jak obnovit starý účet na Messengeru?

Dříve jsem používal messenger bez toho, abych měl facebook, včera jsem si ale facebook založil a starý messenger se smazal, kamarádce se stalo po založení to stejné. Je nějaká možnost, jak starý messenger obnovit?

Odpovědi
NoFear

Obnov si ten starý facebook účet. Zaslat zapomenuté heslo na email.

Aleš Chytil

Dobrý den,
mám stejný problém, jako jste měl vy, resp.má žena a je nešťastná. Dokázal vám tehdy někdo pomoci a pokud ano, mohu se zeptat, jak?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.