amelie95

smazání otázky..?

Dá se z tadyma vymazat nějaká otázka kterou jsem zadala já a třeba se nepovedla,nebo to lidé nepochopili..?

Nejlepší odpověď
chudst

Milionkrat polozena otazka: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=smazat+otaz­ku&sa=Vyhledat#913

Nahlaste svoji otazku jako zavadnou, jako duvod uvedte treba „ostatni“. Totez u odpovedi. Mate-li moznost doplnit, osobne pisi, at je to adminum jasne, ze to chci smazat ja: „Smazat prosim.“

Další odpovědi
arygnoc

dusane, orle, nečteš.

otázky i odpovědi se vymazat dají.

mám ti tvoji odpověď vymazat (jako ukázku)?

led

Rozumné opakovanie nikdy neškodí. Amélie, doporučujem si prečítať aj odkazy na spodku stránky. Tam je toho dosť popísaného. Ale nie ste sama.

Vymazať môžu strieborní a zlatí užívatelia. Ostatní môžu nahlásiť otázku/odpoveď adminovi kliknutím na odkaz Nahlásit závadnou otázku/odpoveď, ako o tom píše Chudst.
Doporučenie pre všetkých užívateľov:
Čítajte aj odkazy dole na tejto stránke, je tam veľa odpovedí na vaše večne opakujúce sa otázky.
Podmínky serveru Odpovědi.cz
Bodování uživatelů
Často kladené dotazy
Kodex uživatele

DusanOrlik

Otázky a ani odpovědi smazat nejdou.Možná že by to administrátor mohl změnit jako novinku.