paul1

Slyšeli jste už? Zemřel zpěvák Meky Žbirka.

Ve věku 69 let. Čest jeho památce.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=l4-QB0fOFQ4

Nejlepší odpověď
marci1

Gentleman česko-slovenské hudby, úžasný člověk, plný pokory, absolutní legenda. ☹
Jak sám Meky kdysi řekl: „Nikdo nevěřil, že Češi budou čtvrtstoletí po rozdělení státu rozumět slovensky. A je to díky písničkám“.
Čest jeho památce.

Další odpovědi
jirka F

Ano, hodně mě to zasáhlo byl to můj oblíbený zpěvák.

Ať odpočívá v pokoji.

Malvína

☹ ☹ ☹ …..

Disraeli

Docela nízký věk, to mu nebylo moc. RIP.
Mám rád od něho třeba „Co bolí, to přebolí“, ale i znělka z Ordinace v růžové zahradě je dobrá (ne že bych to sledoval).
https://m.you­tube.com/watch?v=GeK­X9URmjDU

zjentek

Komplikovaný zápal plic, na který Meky zemřel, se mu OPAKOVANĚ vracel. Trpěl na něj. To píši proto, až zas nějakého chytráka* napadne podotknout, že zemřel NA kovid, bo nebyl očkovaný.

(*nezdravého pohůnka systému)

Čecho_slovák

Neslyšel, ale tuto smutnou zprávu jsem si přečetl. 😢

orwell

Škoda ho. Velmi jsem oceňoval mj. jeho smysl pro humor. Nudit se s ním nešlo.

ten který je

Miloval The Beatles celým srdcem.Snad se tam někde setká s Johnem a Georgem.Čest jeho památce.:-(

JežíšKristus

Neznal jsem ale RIP

Kelt

Ano , slyšel. Byl to můj oblíbený zpěvák a jeho písničky mne dostaly hudbou, textem i projevem. Také jsem si ho vážil. Podle mne jeden z umělců, kteří patří na bednu. O Karlu Gottovi jsem si to nikdy nemyslel a ani jeho skladby mne moc nezaujaly. Je jich několik, které lze spočítat na prstech.

zjentek

Když jsem viděl těch sedm hvězdiček za otázku, nejdříve jsem se lekl, že národ má snad radost. Brr…