Složka Temp

V této složce v Mozille se mě ukládají stažené soubory z netu ale také zároveń se tam ukládá všechno možný.. přílohy z prohlédnutých emailů a někdy i celý email. K této složce se normálně nedostanu až když se něco stáhne tak se teprve otevře. Dá se s tím něco udělat-třeba v nastavení Mozilly abych nemusela pořád mazat soubory ručně? Dík

Nejlepší odpověď
anonym

ukladane soubory z internetu by urcite nemely koncit ve slozce TEMP ! to je treba opravit

Menu→ Nastroje→ Moznosti→ Obecne→ Ulozit vsechny soubory do: → [[Procházet]] → (v seznamu vyber uplne nahore polozku Plocha, nebo tve vlastni Dokumenty o neco nize)